Plachty na bicykel

JE DÔLEŽITÉ MAŤ SPRÁVNU VÝBAVU

Ak ste cyklistický nadšenec, ktorý rád jazdí na bicykli v daždi alebo za slnečného počasia, viete, že je dôležité mať správnu výbavu, ktorá vás ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia. A jednou z najdôležitejších častí výbavy každého cyklistu je spoľahlivá plachta.

V našom e-shope sa špecializujeme na poskytovanie vysokokvalitných plachiet špeciálne navrhnutých pre bicykle. Náš výber zahŕňa rôzne veľkosti a štýly, ktoré spĺňajú potreby každého jazdca, od príležitostných cyklistov dochádzajúcich do práce až po vážnych cyklistov.


 

Najpredávanejšie

plachta na bicykel nepremokava
 
€15,99
nepremokava plachta na bicykel jedinecna
 
€13,99
2 položiek celkom

Cena

1316
11316
nepremokava plachta na bicykel jedinecna
€13,99

  Spoznajte túto skvelú plachtu na bicykel, ktorá vám pomôže ochrániť vášho miláčika pred dažďom, prachom, škodlivým UV žiarením a iným poškodením. Najkvalitnejšie materiály a...

DS45493050
plachta na bicykel nepremokava
€15,99

Spoznajte túto jedinečnú plachtu na bicykel, ktorá vám pomôže ochrániť váš bicykel pred dažďom, prachom, škodlivým UV žiarením a iným poškodením. Najkvalitnejšie...

DS72078443

Naše plachty sú vyrobené z odolných, nepremokavých materiálov, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie poveternostné podmienky. Sú navrhnuté tak, aby tesne priliehali k vášmu bicyklu a poskytovali úplnú ochranu pred dažďom, snehom a inými prvkami, ktoré môžu poškodiť váš bicykel a znepríjemniť jazdu.

Okrem ochranných vlastností sú naše plachty aj ľahké a ľahko sa skladujú. Keď sa nepoužívajú, dajú sa rýchlo zložiť a uložiť do batohu alebo kufra, čo z nich robí ideálne riešenie pre cyklistov na cestách.