Zámky na bicykel

DÔLEŽITÉ JE MAŤ BICYKEL V BEZPEČÍ

Ak ste cyklista, viete, aké dôležité je mať bicykel v bezpečí. Krádeže bicyklov sú, žiaľ, častým javom a najlepším spôsobom, ako im zabrániť, je investovať do kvalitného zámku na bicykel. V našom online obchode ponúkame širokú škálu zámkov na bicykel, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám a rozpočtu.

Náš výber zámkov na bicykel zahŕňa všetko od základných káblových zámkov až po odolné U-zámky. Ponúkame aj kombinované zámky, zámky na kľúč a dokonca aj inteligentné zámky, ktoré možno ovládať pomocou smartfónu. Bez ohľadu na to, aký typ zámku na bicykel hľadáte, máme niečo, čo bude spĺňať vaše potreby.


 

Najpredávanejšie

Alarm-na-kolo-na-Deminas
–33 %
Alarm na bicykel
Skladom (>5 ks)
DS28814954
 (–33 %)
€11,99
1 položiek celkom

Cena

1112
11112
Alarm-na-kolo-na-Deminas
Akcia Tip
–33 %
Alarm na bicykel
Skladom (>5 ks)
€11,99

    Spoznajte jedinečný, spoľahlivý a účinný spôsob ako ochrániť svoj bicykel pred zlodejmi. Alarm na bicykel funguje na základe vibrácie - ak niekto s predmetom,...

DS28814954

Pri výbere zámku na bicykel je dôležité zvážiť úroveň zabezpečenia, ktorú potrebujete. Ak nechávate bicykel v oblasti s vysokou kriminalitou, budete chcieť zámok, ktorý je pevný a ťažko sa dá preťať. Na druhej strane, ak si len rýchlo niečo vybavujete, môže vám stačiť základný káblový zámok.

Okrem bezpečnosti budete chcieť zvážiť aj pohodlie zámku. Niektoré zámky sú ťažké a ťažko sa prenášajú, zatiaľ čo iné sú ľahké a ľahko sa prepravujú. Niektoré zámky sa dodávajú aj s montážnymi konzolami, vďaka ktorým ich môžete ľahko pripevniť na rám bicykla.