Petanque

KDE SA KVALITA STRETÁVA S DOKONALOSŤOU

Vitajte v našom online obchode, kde sa kvalita stretáva s dokonalosťou vo svete petangu! Ak hľadáte špičkové petangové gule a kompletné sady, ste na správnom mieste. Naša rozsiahla kolekcia je navrhnutá tak, aby uspokojila nadšencov petangu všetkých úrovní, od začiatočníkov až po skúsených profesionálov. Ponorme sa do sveta petanque a preskúmajme, prečo sú naše výrobky výnimočné.

Keď ide o petanque, kvalita gúľ je prvoradá. Chápeme dôležitosť precíznosti a odolnosti, a preto ponúkame rad prémiových petangových gúľ, ktoré sú starostlivo vyrobené tak, aby spĺňali najvyššie štandardy. Naše gule sú vyrobené z tých najlepších materiálov, čo zaručuje optimálne rozloženie hmotnosti a výnimočný výkon na akomkoľvek teréne. Či už hráte na štrku, tráve alebo piesku, naše petangové gule vám poskytnú konzistentné a presné hody, vďaka čomu získate konkurenčnú výhodu.


 

Najpredávanejšie

sada petangove gule
 
€39,99
1 položiek celkom

Cena

3940
13940
sada petangove gule
€39,99

Spoznajte túto skvelú sadu na petanque, ktorá sa hodí pre profesionálnych aj rekreačných hráčov. Balenie obsahuje 8 kovových gulí, ktoré sú označené pre ľahšiu...

DS64743602

Nezostávame však len pri jednotlivých guľách. Ponúkame aj kompletné petangové sady, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete na začiatok alebo na vylepšenie vašej existujúcej výbavy. Naše súpravy sú premyslene zostavené tak, aby vám poskytli komplexný zážitok a zabezpečili vám všetko potrebné vybavenie na vzrušujúcu hru petanque. Každá súprava zvyčajne obsahuje sadu kvalitných petangových gúľ, meracie zariadenie, zdvihák a puzdro na pohodlné skladovanie a prepravu. S našimi kompletnými súpravami budete mať na dosah ruky všetko, čo vám umožní užiť si hodiny zábavy s rodinou a priateľmi.

Sme hrdí na to, že ponúkame rôznorodý sortiment petangových gúľ a súprav, aby sme uspokojili rôzne preferencie a rozpočty. Či už ste rekreačný hráč, ktorý hľadá cenovo výhodnú možnosť, alebo súťažný hráč, ktorý hľadá vybavenie profesionálnej úrovne, máme pre vás všetko. Náš široký výber zahŕňa rôzne veľkosti, hmotnosti a dizajny, čo vám umožní vybrať si dokonalú sadu, ktorá vyhovuje vášmu štýlu hry a osobnej estetike. Od klasických loptičiek z nehrdzavejúcej ocele až po žiarivé farebné loptičky - pre každého máme niečo.