Perfektná detská futbalová bránka

Kód: DS79710403
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte perfektnú detskú futbalovú bránku a sami uvidíte, ako vaše deti začnú s radosťou športovať a hýbať sa. Ta bránka ich prirodzene motivuje k hre s rovesníkmi i s rodinou.

Špeciálny futbalový set pre deti je ideálny pre chlapcov i dievčatá. Je vhodný pre deti už od 3 rokov. Nakoľko má bránka väčšie rozmery ako bežná detská bránka, vydrží dieťaťu niekoľko rokov.

Detská futbalová bránka na futbal je dodávaná v setoch. Každý set obsahuje bránku s rozmermi 116 x 38 x 79 cm, loptu a pumpu na loptu.

Senzačná detská futbalová bránka je vhodná na vnútorné aj vonkajšie hry. Da sa jednoducho zložiť i rozložiť a vďaka nízkej hmotnosti aj dobre prenášať.

Detská bránka na futbal je ideálnym darčekom pre chlapcov aj dievčatá.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné dvojbalenie detskej futbalovej bránky za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA DETSKÁ FUTBALOVÁ BRÁNKA

V dnešnej dobe počítačových hier a pútavých televíznych rozprávok je potrebné rozmýšľať nad rôznymi možnosťami, ako deti prilákať k pohybovej hre. Ideálnym riešením je vynikajúca detská futbalová bránka.

Špeciálny futbalový set pre deti je vhodný a motivujúci nielen pre chlapcov, ale aj pre dievčatá. Veď aj dievčatá a ženy hrajú futbal, dokonca aj profesionálne.

 

jedinecne-detske-futbalove-branky

 

KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ SET

Ta špeciálná detská bránka je ponúkaná ako kompletný futbalový set pre domáci tréning. Sada obsahuje:

 • bránku
 • loptičku
 • pumpu

Rozmery bránky sú 116 x 38 x 79 cm.

Futbalový set je vhodný pre deti už od 3 rokov.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ – ZLOŽIŤ I ROZLOŽIŤ

Montáž detskej bránky na futbal je skutočne veľmi jednoduchá.

Vďaka nízkej hmotnosti súpravy 720 g ju dokážete ľahko a jednoducho zmontovať a následne podľa potreby prenášať. 

 

PRE HRU VONKU I VNÚTRI

Ak máte dlhú chodbu, alebo dostatočne veľkú detskú izbu, neváhajte a rozložte detskú futbalovú bránku deťom aj vnútri. Športový pohyb nikdy nezaškodí.

V dobrom počasí je vynikajúca hra vonku na čerstvom vzduchu. Nakoľko je bránka odolná aj voči dažďu, nemusíte sa báť náhlych zmien počasia a rýchleho skladania bránky.

Perfektná detská bránka na futbal je teda vhodná na vnútorné aj vonkajšie hry.

 

detské-bránky-na-futbal

 

INŠPIRUJE DETI K POHYBU

Ta jedinečná detská futbalová bránka pomáha rozvíjať motorické schopnosti detí, podnecuje ich k hre s rovesníkmi a samozrejme aj s rodinou.

Nemusíte sa báť dlhých príprav. Bránka je síce väčšia ako bežné detské sety, no dá sa jednoducho a rýchlo zložiť a rozložiť. Nakoľko je konštrukcia ľahká, umožňuje tak dobré prenášanie bránky - hru môžete rýchlo preniesť dovnútra, alebo na dvor.

Je to skutočne skvelý nápad, ako zmobilizovať vaše dieťa k športu.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Výborná detská bránka na futbal spolu so širokým príslušenstvom sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Sieť a ľahká plastová konštrukcia sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou.

Futbalová lopta vo futbalovom sete má priemer 15 cm, čo je ideálne pre bezpečnú hru s najmenšími deťmi. Ako bude dieťa rásť, stačí pri hre vonku pridať k hre väčšiu loptu a o zábavu bude postarané.  Vo vnútorných priestoroch zostane pôvodná veľkosť stále ideálnou voľbou.

 

IDEÁLNY DARČEK PRE DETI

Hľadáte ideálny darček pre deti? Práve ste ho našli. Perfektná detská futbalová bránka je zaručene maximálne vhodná pre chlapcov i dievčatá. Ponúkne vašim deťom mnoho príležitostí na skvelú zábavu s rovesníkmi a s rodinou a prirodzene ich motivuje k pohybu.

 

perfektné-detské-futbalové-bránky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • vek: od 3 rokov
 • certifikáty: CE, EN71
 • rám bránky: plast
 • rozmery bránky (šírka / hĺbka / výška): 116 x 38 x 79 cm
 • hrúbka rúrky: 3,3 cm
 • hmotnosť súpravy: 720 g
 • hmotnosť súpravy s obalom: 940g

 

Súprava obsahuje:

 • bránka so sieťou (vrátane konektorov)
 • lopta
 • pumpa na loptu

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÝ KOORDINAČNÝ REBRÍK NA CVIČENIE

 

koordinačný rebrík na cvičenie

 

Spoznajte tento kvalitný koordinačný rebrík na cvičenie, ktorý vám pomôže zlepšiť vašu obratnosť, koordináciu, akceleráciu, rovnováhu, rytmus, vytrvalosť, zrýchlenie a kontrolu tela.

 

 

UNIVERZÁLNA VOLEJBALOVÁ SIEŤ

volejbalová sieť

Zahrajte si obľúbený volejbal kedykoľvek a kdekoľvek. S touto volejbalovou sieťou si užijete hru na dvore, v záhrade, v kempingu, aj na pláži. Je vhodná aj do haly, čo z nej robí skvelú parťáčku na každú príležitosť.

 

 

ŠPECIÁLNA BEDMINTONOVÁ SIEŤ

 

univerzálna bedmintonová sieť

 

Získajte novú univerzálnu bedmintonovú sieť, ktorá vám zaručí úplný komfort pri hre a vylepšenie bedmintonového zážitku.

 

 

EXKLUZÍVNA SÚPRAVA NA MINIBASKETBAL

 

mini basketbalová súprava

 

Dovoľte svojim deťom spoznávať tajomstvá basketbalu. Táto mini basketbalová súprava ich dokonale zasvätí do pravidiel a prinesie im množstvo zábavy. Doprajte nezabudnuteľné chvíle svojim deťom i sebe.

 

 

UNIKÁTNA FUTBALOVÁ LOPTA - AIR DISK

 

futbalová lopta - air disk

 

Spoznajte tento jedinečný Air disk, s ktorým môžu vaše deti hrať futbal v byte či dome a vy sa nemusíte báť, že niečo rozbijú alebo poškodia podlahu, či nábytok.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: