Posilňovač zápästia, prstov a rúk

Kód: DS42237528
€16,59 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte unikátny posilňovač zápästia pre najúčinnejšie posilňovanie svalov rúk. Vďaka nastaviteľnému zaťaženiu je vhodný pre začiatočníkov ale aj profesionálov, mužov aj ženy.

Cvičenie s posilňovačom zápästia je považované za jedno z najúčinnejších pre zdravé a silné zápästia, ruky a predlaktia. Toto cvičenie odporúčajú terapeuti a lekári ako prevenciu i terapiu pri ochorení rúk, artritíde, karpálnom tunely, zápalu šliach a iné.  

Zariadenie je vhodné pre aktívnych športovcov, umelcov, muzikantov, pracovníkov s počítačom ale aj pre každého, kto chce silné a zdravé zápästia.  

Vďaka najkvalitnejším materiálom, špeciálnym ergonomickým rukovätiam a nastaviteľnému zaťaženiu sa jedná o prémiový produkt. Vysoko kvalitný posilňovací výrobok rýchlo rozvíja potrebnú silu stabilitu a motoriku rúk.  


  

Potrebnú oporu môže dodať aj terapeutická bandáž na zápästie alebo špeciálne rukavice pre spevnenie zápästia. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY POSILŇOVAČ ZÁPÄSTIA, PRSTOV A RÚK

Najlepší a pohodlný tréningový nástroj na posilňovanie rúk a prstov. Kompaktný dizajn umožňuje vziať si ho kdekoľvek. Vďaka nastaviteľnému odporu je vhodný pre mužov i ženy, začiatočníkov i profesionálov. Odpor sa mení jednoduchým otáčaním gombíka v smere hodinových ručičiek pre vyššiu úroveň odporu a proti smeru hodinových ručičiek pre nižší odpor. Prémiová konštrukcia zaistí maximálnu životnosť.  

 

    jedinecny-posilnovac-ruk-a-zapestia

 

ZBAVTE VAŠE RUKY BOLESTI A STUHNUTIA   

Pravidelné cvičenie s posilňovačom zápästia pozitívne pôsobí na unavené ruky, pocit stŕpnutia, neprekrvenia, a pomáha predchádzať karpálnemu tunelu či artritíde.  

 

PREČO CVIČIŤ S TÝMTO POSILŇOVAČOM RÚK   

     
  1. IDEÁLNE NA REHABILITAČNÚ TERAPIU RÚK  - Pravidelné cvičenie s posilňovačom rúk môže pomôcť obnoviť silu svalov, čo je dobré pri liečbe svalovej ochabnutosti spôsobenej chorobou alebo úrazom, karpálnym tunelom a inými zraneniami. Zároveň pomáha rozvíjať motoriku rúk.  
  2. ZVYŠUJE FLEXIBILITU RÚK A REGENERÁCIU - Pomocou posilňovača zápästia sa vaše svaly rúk precvičia a dostatočne prekrvia. To pomáha zvyšovať flexibilitu prstov / dlaní / zápästia a predchádzať artritíde. Zároveň cvičenie pôsobí preventívne pred chorobami rúk.  
  3. NA ZMIERNENIE ÚNAVY A BOLESTI - Cvičením pomocou posilňovača prstov vaše svaly rúk striedajú napätie s relaxáciou, ktorá prispieva k úľave od únavy a bolesti. Takéto cvičenie je obzvlášť dôležité pre ľudí pracujúcich v kanceláriách a s počítačom.  
  4. PRE VÄČŠIU SILU ZÁPÄSTIA A RÚK  - Základnou funkciou tohto nástroja je bezpochyby zvýšiť si silu zápästia, úchopu a prstov. Silný úchop je dôležitý najmä pre športovcov, horolezcov, umelcov, muzikantov a rôzne profesie.   

 posilnovac-zapestia,-prstov-a-ruk   

 

AKO CVIČIŤ S POSILŇOVAČOM  

Jedným z odporúčaných cvičení je pomalé stláčanie a následné zadržanie vo vrcholnej fáze na 5 sekúnd. Urobte takto 20 opakovaní a následne vymeňte ruky. Cvičte niekoľko sérii.  

 

ERGONOMICKÁ RUKOVÄŤ

Rúčky posilňovača sú špeciálne navrhnuté s dôrazom na ergonómiu pohybu. Sú vybavené špeciálnou protišmykovou úpravou, preto zaisťujú jednoduchý a pevný úchop aj so spotenými rukami. Cvičenie bude maximálne pohodlné a komfortné.  

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ

Vďaka kompaktným rozmerom, modernému dizajnu a vysokej kvalite bol posilňovač používaný a oceňovaný ako prémiový produkt množstvom spokojných zákazníkov na celom svete. Obstál obzvlášť vo vysokom pomere kvality a ceny. Elegantný ergonomický dizajn spolu s nastaviteľnou náročnosťou cvičenia je navrhnutý pre maximálny komfort používania. Odolná konštrukcia zaistí dlhú životnosť produktu.  

 unikatny-posilnovac-zapestia  

 

KVALITA MATERIÁLU PRE MAXIMÁLNU VÝDRŽ  

Pri výrobe tohto posilňovača prstov boli použité najkvalitnejšie materiály, tak aby bola zaistená jeho maximálna výdrž a životnosť. Preto máte istotu, že tento produkt Vám vydrží .  


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: