Skladacia gymnastická obruč Hula Hoop

Kód: DS47359127
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Strácajte svoje nadbytočné kilogramy so štýlom a s ľahkosťou. Precvičte si celé telo pomocou gymnastickej obruče Hula Hoop. Táto pomôcka na cvičenie efektívne spaľuje tuky a navyše je s ňou zábava.

Spojte príjemné s užitočným. Špeciálne masážne body po obvode obruče zefektívňujú tvarovanie svalov, odbúravajú tuk, urýchľujú regeneráciu, zlepšujú prekrvenie a zároveň poskytujú skvelú masáž.

Skladacia obruč Hula Hoop disponuje celkom 8 prvkami, ktoré môžete pospájať aj v menšom počte, čím dosiahnete menší priemer obruče. Vďaka tomu je obruč univerzálna a vhodná pre každého.

Jednotlivé prvky sú obalené penovým krytom, ktorý zaisťuje maximálnu bezpečnosť pri cvičení. Obruč je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, takže je mimoriadne odolná a pevná.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete dvojmesačné balenie náplastí na chudnutie ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA.

ODPORÚČAME - pokiaľ trpíte celulitídou alebo chcete chudnúť zo stehien alebo zadku tu nájdete špeciálne náplasti na celulitídu a chudnutie.

Vyskúšajte tiež legíny na chudnutie alebo pás na chudnutie, ktorý Vám pomôže schudnúť v oblasti brucha. 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana

Ak trpíte celulitídou riešením je špeciálny masážny prístroj.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÁ SKLADACIA OBRUČ HULA HOOP

Zbavte sa prebytočného tuku na problémových partiách, ako sú boky, nohy, brucho a zadok. Doprajte si zároveň efektívnu masáž týchto častí tela. Obruč Hula Hoop je pre tento účel priam stvorená.

 • Masážne body po vnútornom obvode obruče
 • 8 skladacích prvkov
 • Možnosť nastavenia veľkosti obruče
 • Odolný penový kryt
 • Ľahký a pevný plast
 • Jednoduchá montáž a demontáž

skvelá gymnastická obruč Hula Hoop 

SKVELÁ MASÁŽNA OBRUČ

Objavte fantastické účinky tejto Hula Hoop obruče. Keďže disponuje jedinečnými masážnymi bodmi, pri cvičení poskytuje aj masáž.

Dosiahnete rýchlejšiu regeneráciu svalov a zlepšíte si krvný obeh. Okrem toho efektívne odbúrava telesný tuk, čo môže pomôcť aj pri celulitíde.

 

SKLADÁ SA Z 8 ČASTÍ

Jednoznačne najväčšou výhodou tejto obruče Hula Hoop je, že sa dá zložiť a rozložiť pomocou 8 samostatných prvkov. To oceníte najmä vtedy, ak ju nepoužívate a potrebujete ju odložiť tak, aby zaberala čo najmenej miesta.

 

3 VEĽKOSTI

Možnosť skladania a rozoberania obruče prináša ďalšiu skvelú výhodu, a to prispôsobenie jej veľkosti vašim potrebám. Použitím šiestich, siedmich a všetkých ôsmich prvkov môžete dosiahnuť až 3 rôzne veľkosti obruče.

 • 6 prvkov: priemer 73 cm
 • 7 prvkov: priemer 84 cm
 • 8 prvkov: priemer 95 cm

 kvalitná gymnastická obruč Hula Hoop

ŠPECIÁLNY POŤAH PRE MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ

Skladacia masážna obruč Hula Hoop je dokonalá cvičebná pomôcka aj vďaka penovému poťahu, ktorý chráni vaše telo a pokožku pred tvrdými nárazmi. Cvičenie s ňou je bezpečné a zábavné.

 

ČO SA SKRÝVA VO VNÚTRI?

Pod penovou ochranou sa nachádzajú tyče z odolného a ľahkého plastu, ktoré tvoria základ celej obruče Hula Hoop. Spoľahnite sa na jej mimoriadnu odolnosť a pevnosť.

 

MONTÁŽ A DEMONTÁŽ ZVLÁDNETE ĽAVOU ZADNOU

Skladanie a rozkladanie obruče vám nezaberie viac než minútu. Biely hrot s červenými tlačidlami jednoducho zasuniete do otvoru ďalšieho dielu. Pri rozoberaní stačí stlačiť červené tlačidlá, čím prvky odistíte.

 účelová gymnastická obruč Hula Hoop

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Priemer obruče: 73 - 95 cm
 • Počet skladacích prvkov: 8
 • Hmotnosť: cca 1 kg
 • Penový poťah
 • *Farbu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: