Špeciálna reflexná loptička na boxovanie

Kód: DS34567363
€8,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte túto jedinečnú tréningovú pomôcku na box a zlepšite svoje schopnosti, ktoré sa vám zídu nielen pri vykonávaní profesionálneho športu, ale aj v bežnom živote. Reflexná loptička na box je skvelou voľbou pre dospelých aj pre deti.

Tajomstvo sa ukrýva v elastickej šnúrke, ktorá odrazenú loptičku vráti späť. Vďaka tomu môžete trénovať reflexy, koordináciu a presnosť úderov, a to kdekoľvek a kedykoľvek. 

Najlepším predpokladom pre správnu funkčnosť, účinnosť a bezpečnosť boxovacej loptičky je, samozrejme, kvalitný a odolný materiál. V tomto prípade ide o najvyššiu kvalitu, či už čelenky, elastickej šnúrky, alebo samotnej loptičky.

Reflexná loptička na box je vhodná pre každého. Čelenka sa svojou veľkosťou dokonale prispôsobí a umožní pohodlný tréning. 


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame široký sortiment kvalitného športového vybavenia pre všetky vaše aktivity.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÁ BOXOVACIA LOPTIČKA S ČELENKOU

Hľadáte účinný spôsob, ako trénovať svoje reflexné a koordinačné schopnosti bez nutnosti návštevy fitness centra či boxerského ringu? S touto boxovacou loptičkou to zvládnete v pohodlí domova a získate rovnocenné skúsenosti.

  • Loptička je vyrobená z mäkkého materiálu
  • Elastická šnúrka odoláva opotrebeniu
  • Veľkosť čelenky sa dá nastaviť podľa vašich potrieb
  • Pomáha zdokonaliť reflexné schopnosti, presnosť úderov a koordináciu
  • Je vhodná pre všetky vekové kategórie
  • Môžete ju používať kdekoľvek  

 

Kvalitná reflexná loptička na boxovanie

 

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Počas používania reflexnej loptičky na box sa môžete spoľahnúť na jej maximálnu bezpečnosť. Je totiž vyrobená z mäkkého materiálu, ktorý účinne tlmí nárazy, čím eliminuje akékoľvek riziko úrazu.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Vysoká kvalita neobišla ani elastickú šnúrku, ktorou je reflexná loptička pripevnená k čelenke. Ani náročnejší tréning nespôsobí jej opotrebenie či deformáciu, vďaka čomu sa zachová bezchybná funkčnosť tejto boxovacej pomôcky.

 

NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ ČELENKY

Spoznajte maximálny komfort pri používaní tejto reflexnej loptičky. Jej súčasťou je aj čelenka, ktorej veľkosť môžete prispôsobiť svojim potrebám. Aj vďaka tejto možnosti je vhodná pre dospelých aj deti

 

Unikátna reflexná loptička na boxovanie

 

VÝHODY JEJ POUŽÍVANIA

Zdokonaľte svoje reflexné a koordinačné schopnosti, výdrž, presnosť úderov a zároveň si posilnite svalstvo. Používanie reflexnej loptičky na box však nemusí byť len tréningom, môže byť aj skvelou zábavou, či už pre vás, alebo vaše dieťa.

 

PRE KAŽDÉHO, KTO SA CHCE ZABAVIŤ

Doprajte sebe a svojim deťom zábavu spojenú s prospešným cvičením. S touto boxovacou loptičkou zažijete nezabudnuteľné chvíle, a to vďaka kvalitným materiálom, bezpečnosti pri používaní a možnosti prispôsobenia 

 

SKVELÝ SPOLOČNÍK

Vezmite so sebou boxovaciu loptičku kamkoľvek a používajte ju kedykoľvek. Či už sa potrebujete “vyboxovať” z celodenného stresu, pripraviť sa na športový výkon, alebo chcete mať na dovolenke postarané o zábavu, táto pomôcka vám vždy dokonale poslúži

Jedinečná reflexná loptička na boxovanie

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka čelenky: 65,5 cm
  • Dĺžka elastickej šnúrky: 100 cm
  • Možnosť nastavenia veľkosti: áno

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: