Špeciálna upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou

Kód: DS28947174
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte špeciálnu upevňovaciu tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou, ktorá  vám umožní bezpečné a pohodlné cvičenie v pohodlí domova. Pomôže vám zostať v dobrej forme.

Praktická upevňovacia tyč na cvičenie je vhodná pre rôzne posilňovacie cviky, takže si spevníte brucho, paže, ramená, nohy, zadok, bedrá a podobne. Je vybavená 3-stupňovým nastavením výšky, aby sa prispôsobila vašim potrebám.

Pohodlné použitie unikátneho držiaka na nohy umožňujú penové valčeky, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim nohám.

Spoľahlivá upevňovacia tyč na cvičenie je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje jej pevnosť a trvanlivosť. Silná prísavka ju stabilne drží na mieste, aby ste mohli cvičiť bezpečne.

S touto upevňovacou tyčou na cvičenie si pohodlne precvičíte nielen brucho, ale celé telo, pretože sa hodí do každého interiéru domácnosti alebo domácej posilňovne.


 

NÁŠ TIP

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana alebo posilňovací expander.

Tu nájdete úžasný nastaviteľný Twist Swing stepper s lanami.

Tu nájdete posilňovacie koliesko na cvičenie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÁ UPEVŇOVACIA TYČ NA CVIČENIE

Chceli by ste zostať fit a zdraví bez potreby neustálych návštev telocvične? S našou novou spoľahlivou upevňovacou tyčou na cvičenie brušných svalov s prísavkou si môžete zacvičiť pohodlne a bezpečne aj doma. Je ideálna na rôzne druhy posilňovacích cvičení.

 

 specialna-tyc-na-cvicenie-brusnych-svalov

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA

Tento držiak na nohy umožňuje cvičenie brucha a paží v pohodlí vašej domácnosti. S 3-stupňovým nastavením výšky môžete nastaviť rukoväť presne na vaše potreby a presne k cviku, aký chcete práve cvičiť.

 

POHODLNÉ CVIČENIE NIELEN BRUCHA A PAŽÍ

Vynikajúca upevňovacia tyč na cvičenie s prísavkou je ideálna na cvičenie brušných svalov, ale aj precvičovanie celého tela: paže, ramená, nohy, zadok, bedrá, a podobne.

Pri cvičení s upevňovacou tyčou s prísavkou budete mať výhodu penových valčekov, ktoré zabezpečujú pohodlné a ergonomické cvičenie. Užijete si skutočne pohodlné cvičenie. Valčeky sa dokonale prispôsobia vašim nohám, sú príjemné na dotyk, takže vám poskytnú pohodlie, ktoré potrebujete pre efektívne cvičenie.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY PRE DLHODOBÉ POUŽÍVANIE

Tento jedinečný držiak na nohy na posilňovacie cvičenia je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo zabezpečuje jeho pevnosť a trvanlivosť. Okrem toho je ľahký a kompaktný, takže ho môžete dobre skladovať a prenášať na iné miesto.

 

 jedinecna-tyc-na-cvicenie-brusnych-svalov

 

URČENÝ PRE RÔZNE ÚROVNE POUŽÍVATEĽOV

Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou je vhodná pre každého, od pokročilých po začiatočníkov. Veľmi skoro si nájdete množstvo cvičení, ktoré môžete robiť s týmto skvelým prístrojom. Určite budete mať dostatok nápadov pre svoje cvičebné rutiny.

 

ŠIROKÝ VÝBER RÔZNYCH CVIKOV

Vynikajúca upevňovacia tyč na cvičenie s prísavkou je ideálna na cvičenie brušných svalov, precvičovanie celého tela: paže, ramená, nohy, zadok, bedrá, a podobne.

Pevne priľne k požadovanému povrchu pomocou pevnej prísavky, aby upevnila nohy alebo ruky, čím vám umožňuje realizáciu množstva cvikov.

 

SILNÁ PRÍSAVKA PRE STABILNÉ CVIČENIE

Vďaka silnej prísavke, ktorá pevne priľne k zemi, je zariadenie stabilné a bezpečné pre používateľa. Budete sa môcť pri cvičení spoľahlivo zaprieť nohami, či rukami o túto upevňovaciu tyč, čo vám umožňuje realizáciu množstva cvikov.

 

 unikatna-tyc-na-cvicenie-brusnych-svalov

KOMPAKTNÉ ROZMERY

S rozmermi šírky podstavca 12 cm, výšky zariadenia 18 cm, šírky zariadenia 26 cm a hrúbky ramien zariadenia 6 cm sa upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou hodí do každej domácnosti, alebo domácej posilňovne. Každý si môže užívať pohodlie a efektívne cvičenie priamo doma.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • silná prísavka
  • 3-stupňové nastavenie výšky
  • penové valčeky
  • v širokej farebnej škále – dodávané podľa aktuálnej dostupnosti
  • nehrdzavejúca oceľ
  • rozmery: 
  • šírka podstavca: 12 cm
  • výška zariadenie: 18 cm
  • šírka zariadenia: 26 cm
  • hrúbka ramien zariadenia: 6 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: