Vynikajúca pilates tyč

Kód: DS95007890
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Získajte dokonalú postavu ľahko a rýchlo s vynikajúcou pilates tyčou na posilňovanie. Spoznajte ideálnu cvičebnú pomôcku pre vašu domácu posilňovňu. Celé telo úžasne precvičíte v priebehu niekoľkých minút s pomocou jedného zariadenia.

Cvičenie pomocou posilňovacej tyče na pilates je mimoriadne účinné, efektívne a príjemné. Dokonalo precvičíte a posilníte nohy, ramená, ruky, brucho, chrbát ako aj všetky ostatné svaly. Stačí zvoliť vhodný cvik. Tento prístroj je absolútne vhodný pre začiatočníkov i pre profesionálnych športovcov.

Posilňovacia a naťahovacia pilates tyč je mimoriadne ľahká a skladná. Nezaberie veľa miesta, preto si ju môžete vziať všade so sebou. Cvičiť budete môcť doma, v kancelárii, v prírode, ba dokonca aj na dovolenke.

Nie je potrebné platiť za drahé fitnes štúdia, keď si vaše svaly môžete vypracovať aj v pohodlí domova. Táto excelentná tyč na pilates vám s tým pomôže.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete dvojmesačné balenie náplastí na chudnutie ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA.

ODPORÚČAME - pokiaľ trpíte celulitídou alebo chcete chudnúť zo stehien alebo zadku tu nájdete špeciálne náplasti na celulitídu a chudnutie.

Vyskúšajte tiež legíny na chudnutie alebo pás na chudnutie, ktorý Vám pomôže schudnúť v oblasti brucha. 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana

Ak trpíte celulitídou riešením je špeciálny masážny prístroj.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝBORNÁ PILATES TYČ

Potrebujete viac či menej vytvarovať a posilniť vaše telo? Túžite po krajšej, atraktívnejšej a pevnejšej postave? Prostredníctvom cvičenia pomocou výbornej pilates tyče získate tento váš cieľ veľmi rýchlo. Akonáhle začnete cvičiť, budete motivovaní vytrvať, pretože pilates cvičenia ponúkajú širokú škálu cvikov.

Cvičenie s pilates tyčou je naozaj veľmi zábavné, príjemné a efektívne.

 

 kvalitna-pilates-tyc

TYČ NA PILATES PRE DOKONALÉ PRECVIČENIE CELÉHO TELA

Výhodou unikátnej tyče je, že môžete trénovať každú svalovú časť - nohy, ramená, ruky, brucho, chrbát ako aj všetky ostatné svaly. A to všetko jedným prístrojom. Typy cvikov, ktoré možno vykonávať pomocou pilates tyče:

V stoji:

  • Nohy vložte do strmeňov, rovno sa postavte, oboma rukami chyťte tyč za ramenami a urobte podrepy.
  • Nohy vložte do strmeňov. Uchopte oboma rukami tyč pred sebou a naťahujte ju smerom hore a späť k hrudi.

V ľahu:

  • Ľahnite si na chrbát na zem alebo na podložku, nohy vložte do strmeňov a položte ich vystreté na podložku. Tyč držte oboma rukami za hlavou mierne zodvihnuté nad podložkou. Dvíhajte striedavo pravú a ľavú nohu.
  • Ľahnite si na chrbát na zem alebo na podložku, vložte nohy do strmeňov, uchopte oboma rukami pilates tyč. Tyč držte na úrovni brucha a nohy vystierajte, napínajte a skrčte, uvoľňujte v kolenách.

 

PRE ZAČINAJÚCICH AJ PROFESIONÁLNYCH ŠPORTOVCOV

Využitie praktickej pilates tyče je pre celú rodinu.

Toto špeciálne a zároveň pre cvičenie jednoduché zariadenie je ideálne pre amatérov, ktorí chcú zlepšiť svoj fyzický i zdravotný stav, rovnako ako pre profesionálov, ktorí chcú cvičiť komplexným spôsobom.

 

ŠETRÍ ČAS AJ PENIAZE

Táto profesionálna, posilňovacia a naťahovacia tyč na pilates má multifunkčné využitie. Spoľahlivo nahradí viacero drahých zariadení. S touto pomôckou šetríte množstvo peňazí a času.

 unikatna-pilates-tyc

KVALITA MATERIÁLU PRE MAXIMÁLNU VÝDRŽ

Pri výrobe tohto posilňovacieho stroja boli použité najkvalitnejšie materiály. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu bezpečnosť pri cvičení a dlhú životnosť tejto cvičebnej pomôcky.

 

JEDNODUCHÉ ZLOŽENIE

Posilňovacia tyč na pilates je rozdelená na dve časti. K sebe ich jednoducho scvaknete pomocou klasického Pin-Up systému a náradie je v okamihu pripravené na cvičenie.

Efektívne cvičenie  trvá 20 - 30 minút aspoň trikrát týždenne.

 

POHODLNÉ USKLADNENIE A PRENÁŠANIE

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si túto úžasnú pilates tyč na cvičenie jednoducho zložíte a uložíte do batožiny. Môžete ju používať doslova kdekoľvek. Je teda ideálna aj na cesty alebo na dovolenku.

Pohodlne ju vďaka svojim rozmerom uložíte pekne do skrine.

Vyskúšajte zábavne, efektívne a zdravé cvičenie s unikátnou pilates tyčou.

 

 pilates-tyc

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • posilňovacia a naťahovacia tyč Pilates
  • s rukoväťami

 

NÁŠ TIP

 

POSILŇOVACIE KOLIESKO NA CVIČENIE

 

posilňovacie koliesko na cvičenie

 

Spoznajte výkonné posilňovacie koliesko na dokonalé precvičenie brucha, chrbta, rúk a nôh. Koliesko je vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu, preto vydrží aj vysokú hmotnostnú záťaž. Je určené pre mužov i ženy všetkých vekových kategórii.

 

 

UNIKÁTNA PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA NA JOGU

 

podložka na jogu - jogamatka s ukážkami pozícií

 

Spoznajte túto jedinečnú jogamatku, ktorá je určená pre dokonalé, komfortné a bezpečné cvičenie, pre dokonalú stabilitu a pohodlie.

 

 

VYSOKOVÝKONNÁ VIBRAČNÁ PLOŠINA NA CHUDNUTIE A POSILŇOVANIE

 

vibračná plošina na chudnutie a posilňovanie

 

Využite revolučnú vibračnú plošinu na aktívne posilnenie a vypracovanie svojich svalov, spevnenie všetkých častí svojho tela a na redukciu svojej hmotnosti vďaka zefektívneniu vlastného cvičenia.

 

 

SENZAČNÁ BALANČNÁ PODLOŽKA - BOSU LOPTA

 

balančná podložka - bosu lopta

Bosu lopta – senzačná balančná podložka je najlepšia tréningová pomôcka, ktorá vám pomôže nadobudnúť rovnováhu, vytvaruje vám úžasnú postavu a postará sa o vaše celkové zdravie z dlhodobého hľadiska.

 

 

ÚŽASNÝ NASTAVITEĽNÝ TWIST SWING STEPPER S LANAMI

 

nastaviteľný twist swing stepper s lanami

 

Spoznajte jedinečný Twist Swing stepper s lanami, ktorý posilní vaše svaly a zlepší vašu celkovú kondíciu. Moderný cvičebný prístroj vhodný aj do posilňovní môžete mať teraz priamo doma.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: