Multifunkčné hrnce

PRAKTICKÉ A MULTIFUNKČNÉ

Už vás nebaví používať na prípravu jedného jedla viacero hrncov a panvíc? Rozlúčte sa s preplnenou varnou doskou a privítajte pohodlie multifunkčných hrncov! Náš eshop ponúka široký výber všestranného riadu, ktorý spôsobí revolúciu vo vašom varení.

Naše multifunkčné hrnce sa dodávajú v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám pri varení. Či už varíte cestoviny, varíte zeleninu v pare alebo dusíte mäso, naše hrnce zvládnu všetko. Vďaka funkciám, ako sú zabudované sitká a parné koše, môžete ľahko variť a odkvapkávať jedlo bez toho, aby ste museli zložito prepínať medzi rôznymi hrncami a panvicami.


 

Najpredávanejšie

multifunkcny hrniec
Unikátny multifunkčný hrniec
Skladom (>5 ks)
DS69932942
 
€54,99
halogénový kombinovaný parný hrniec
 
€59,99
2 položiek celkom

Cena

5460
15460
halogénový kombinovaný parný hrniec
€59,99

  Spoznajte unikátny halogénový kombinovaný parný hrniec, ktorý vám ponúka možnosť prípravy zdravých jedál rýchlo a efektívne. Vaše obľúbené jedlá si pripravíte...

DS27793422
multifunkcny hrniec
€54,99

  Spoznajte unikátny multifunkčný hrniec a vaše obľúbené jedlá pripravíte vďaka nemu omnoho zdravšie, rýchlejšie a pohodlnejšie. Dokážete v ňom jednoducho...

DS69932942

Naše hrnce sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ a nepriľnavé povrchy, ktoré zaručujú, že sa jedlo uvarí rovnomerne a neprilepí sa na hrniec. Okrem toho sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a sú vybavené žiaruvzdornými rukoväťami a pokrievkami, ktoré zabraňujú popáleniu a rozliatiu.

Náš eshop ponúka na výber celý rad značiek a štýlov, vďaka čomu si môžete vybrať dokonalý multifunkčný hrniec, ktorý bude vyhovovať vášmu rozpočtu a potrebám pri varení. Od základných modelov až po pokročilé modely s viacerými priehradkami - naše hrnce určite zaujmú aj tých najnáročnejších kuchárov.