Kuchynské teplomery

NEVYHNUTNÉ KUCHYNSKÉ POMÔCKY

Ak hľadáte presné a spoľahlivé údaje o teplote pri varení a pečení, kuchynský teplomer je nevyhnutnou pomôckou. V našom online obchode ponúkame širokú škálu kuchynských teplomerov, ktoré splnia vaše potreby.

Náš výber zahŕňa digitálne teplomery, ktoré poskytujú rýchle a presné údaje o teplote mäsa, tekutín a iných potravín. Mnohé z našich teplomerov sú vybavené aj programovateľnými nastaveniami a upozorneniami, vďaka čomu môžete zakaždým pripraviť jedlo na dokonalú teplotu.


 

Najpredávanejšie

digitálny merač vlhkosti dreva
–14 %
Špeciálny vlhkomer na drevo
Skladom (>5 ks)
DS26394479
 (–14 %)
€29,99
specialny vpichovy teplomer na maso
–20 %
Špeciálny vpichový teplomer na mäso
Skladom (>5 ks)
DS25129764
 (–20 %)
€11,99
2 položiek celkom

Cena

1130
11130
specialny vpichovy teplomer na maso
–20 %
€11,99

   Vyskúšajte špeciálny vpichový teplomer na mäso a budete vedieť lepšie kontrolovať jeho tepelnú prípravu. V okamihu zistíte teplotu jedál, nápojov, omáčok...

DS25129764
digitálny merač vlhkosti dreva
–14 %
€29,99

   Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne. Pri použití merača...

DS26394479

Okrem digitálnych teplomerov máme v ponuke aj analógové teplomery, ktoré sú ideálne na pomalé varenie a údenie. Tieto teplomery majú veľké, ľahko čitateľné ciferníky a možno ich používať na monitorovanie teploty počas dlhšieho časového obdobia.

Ponúkame aj špecializované teplomery na výrobu cukroviniek a fritovanie, ako aj teplomery do rúry na presné monitorovanie teploty v rúre.

V našom online obchode sme hrdí na to, že ponúkame vysokokvalitné kuchynské teplomery za konkurenčné ceny. Všetky naše výrobky sú vyrobené z odolných materiálov a pre váš pokoj sa na ne vzťahuje záruka výrobcu.