GPS prijímače

SLEDOVACIE ZARIADENIA

Prijímače GPS sú nevyhnutným zariadením pre každého, kto miluje outdoorové aktivity, ale sú nevyhnutné aj pre podniky a jednotlivcov, ktorí potrebujú sledovať svoj majetok alebo monitorovať, kde sa nachádzajú ich blízki. Či už ste turista, poľovník alebo manažér logistiky, prijímače GPS vám pomôžu udržať si prehľad a sledovať ľudí alebo predmety, na ktorých vám záleží.

V našom e-shope ponúkame široký sortiment prijímačov GPS, sledovacích zariadení, lokátorov GPS s funkciou odpočúvania a ďalšieho príslušenstva GPS, ktoré vyhovie všetkým vašim potrebám. Naše prijímače GPS sú vysoko kvalitné a pochádzajú od známych značiek, ktoré sa vyznačujú spoľahlivosťou a presnosťou.


 

Najpredávanejšie

gps sledovacie zariadenie
 
€28,99
1 položiek celkom

Cena

2829
12829
gps sledovacie zariadenie
€28,99

  Spoznajte tento jedinečný GPS lokátor pre presné určenie polohy aut, vecí, zvierat, na zvýšenie a zabezpečenia ochrany majetku. GPS lokátor okrem udania pohybu a polohy...

DS90139203

Jedným z našich najobľúbenejších produktov je naše sledovacie zariadenie GPS. Naše sledovacie zariadenia sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho používať, a poskytujú sledovanie vášho majetku alebo blízkych osôb v reálnom čase. Či už potrebujete sledovať flotilu vozidiel alebo mať prehľad o členovi rodiny, naše zariadenia na sledovanie GPS vám s tým pomôžu rýchlo a jednoducho.

Naše lokátory GPS s funkciou odpočúvania sú tiež obľúbenou voľbou medzi našimi zákazníkmi. Tieto zariadenia umožňujú odpočúvať rozhovory, ktoré sa odohrávajú v okolí lokátora, a poskytujú vám cenné informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri prijímaní dôležitých rozhodnutí.