Kúpeľňové predložky

ZÁKLADNÉ PRÍSLUŠENSTVO PRE KAŽDÉHO

Protišmykové doplnky, známe aj ako protišmykové koberce, sú nevyhnutným príslušenstvom pre každého, kto chce zabrániť pošmyknutiu a pádu doma alebo v kancelárii. Tieto rohože sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnú a istú priľnavosť na rôznych povrchoch vrátane dlaždíc, tvrdého dreva a kobercov.

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment protišmykových výstupov, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Či už hľadáte podložky na umiestnenie pod nábytok alebo pod koberce, máme pre vás to správne riešenie.

Nečakajte, kým sa niekto zraní - objednajte si protišmykové podložky ešte dnes a užite si pokoj, že váš domov alebo kancelária sú v bezpečí.


 

Najpredávanejšie

podložka do kúpeľne
Jedinečný koberec s pamätovou penou
Skladom (>5 ks)
DS34695508
 
€20,99
protismykovy koberec unikatny
 
€20,99
3 položiek celkom

Cena

2036
12036
jedinecny protismykovy koberec nielen do kupelne 2x
€35,99

Vyskúšajte tento jedinečný protišmykový koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni. Táto nová protišmyková predložka k vani má výnimočný dizajn...

DA27366541
protismykovy koberec unikatny
€20,99

  Vyskúšajte tento jedinečný protišmykový koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni. Táto nová protišmyková predložka k vani má výnimočný dizajn a...

DS27366541
podložka do kúpeľne
€20,99

    Vyskúšajte tento jedinečný koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni. Táto nová protišmyková predložka k vani má výnimočný dizajn a praktický...

DS34695508

Naše protišmykové podložky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby sa hodili na akýkoľvek predmet, ktorý potrebujete zabezpečiť. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby poskytovali dlhodobú a spoľahlivú ochranu pred pošmyknutím a pádom.

Okrem praktických výhod sú naše protišmykové podložky aj estetické a dokonale zapadnú do interiéru vášho domova alebo kancelárie. Vďaka našim prijateľným cenám a vynikajúcemu zákazníckemu servisu sme si istí, že v našom internetovom obchode nájdete dokonalý protišmykový koberec, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.