Okuliare pre virtuálnu realitu

VR OKULIARE

Ak hľadáte pohlcujúcu a jedinečnú zábavu, virtuálna realita (VR) môže byť práve to, čo hľadáte. A aby ste zo zážitku vo VR vyťažili čo najviac, budete potrebovať vysokokvalitné okuliare určené špeciálne na túto úlohu.

V našom e-shope ponúkame širokú škálu okuliarov VR, ktoré sú určené pre všetky úrovne používateľov, od začiatočníkov až po skúsených nadšencov VR. Naše okuliare sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a komfort, čo zaručuje, že si zážitok z virtuálnej reality budete môcť vychutnávať celé hodiny bez nepohodlia a problémov.


 

Najpredávanejšie

vykonne 3d okuliare
 
€25,99
1 položiek celkom

Cena

2526
12526
vykonne 3d okuliare
€25,99

  Spoznajte tieto jedinečné 3D okuliare pre virtuálnu realitu, ktoré Vás prenesú do úchvatného 3D sveta za pomoci Vášho smartfónu. Oproti bežným televíziám a monitorom vás 3D...

DS54614300

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere okuliarov VR, je kvalita šošoviek. Naše okuliare sú vybavené vysokokvalitnými šošovkami, ktoré poskytujú jasný a ostrý obraz, čím zaručujú, že si zážitok z VR užijete naplno. Ponúkame tiež okuliare s nastaviteľnými šošovkami, ktoré vám umožnia prispôsobiť zaostrenie tak, aby vyhovovalo vášmu zraku.

Ďalším dôležitým faktorom pri okuliaroch VR je pohodlie a náš sortiment okuliarov je navrhnutý s ohľadom na túto skutočnosť. Vďaka funkciám, ako sú nastaviteľné popruhy na hlavu a polstrované očnice, poskytujú naše okuliare pohodlné a priliehavé nosenie, ktoré vám umožní vychutnať si zážitok z VR bez akéhokoľvek rozptyľovania.