Vodovodné batérie

MODERNÁ KÚPEĽŇA

Chcete si zmodernizovať kúpeľňu alebo kuchyňu pomocou nových vodovodných batérií? Nehľadajte ďalej a prezrite si náš internetový obchod, kde ponúkame širokú škálu vysokokvalitných vodovodných batérií, ktoré vyhovujú akémukoľvek štýlu a rozpočtu.

V našej ponuke nájdete širokú škálu vodovodných batérií od klasických vzorov až po moderné, minimalistické štýly, ktoré doplnia každý interiér. V našej ponuke nájdete tradičné dvojručičkové batérie aj pohodlné jednoručičkové varianty, ako aj vyťahovacie postrekovače pre väčšiu všestrannosť.


 

Najpredávanejšie

bateria na ohrev vody
 
€60,99
batéria na okamžitý ohrev vody
€55,99 –28 %
Pôvodne: €55,99  (–28 %)
€39,99
2 položiek celkom

Cena

3961
13961
bateria na ohrev vody
€60,99

    Spoznajte unikátnu sprchovú batériu na okamžitý ohrev vody, pomocou ktorej okamžite získate teplú vodu všade tam, kde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody....

DS43031216
batéria na okamžitý ohrev vody
€55,99 –28 %
€39,99

    Spoznajte unikátnu elektrickú batériu na okamžitý ohrev vody, pomocou ktorej okamžite získate teplú vodu všade tam, kde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody....

DS56108349

Okrem rozmanitého dizajnu ponúkame aj rôzne povrchové úpravy, ktoré vyhovujú každému vkusu. Vyberte si z klasického chrómu, brúseného niklu, olejového bronzu alebo dokonca matnej čiernej farby pre odvážny a moderný vzhľad.

V našom internetovom obchode sme hrdí na to, že ponúkame len tie najkvalitnejšie výrobky od overených značiek. Všetky naše vodovodné batérie sú vyrobené z odolných materiálov a sú konštruované tak, aby vydržali, takže sa z novej batérie môžete tešiť dlhé roky.