Reprosústavy a reproduktory

MULTIFUNKČNÉ A VYSOKOKVALITNÉ

Vitajte v našom internetovom obchode, kde ponúkame široký sortiment vysokokvalitných reproduktorov a reproduktorov vrátane reproduktorov Bluetooth a multifunkčných bezdrôtových reproduktorov Bluetooth 9 v 1. Ak hľadáte výkonný a všestranný reproduktorový systém, ktorý dokáže poskytnúť skvelú kvalitu zvuku, nehľadajte nič iné ako našu kolekciu.

Naše reproduktory Bluetooth sú ideálne pre každého, kto si chce vychutnať svoju obľúbenú hudbu na cestách. Vďaka elegantnému a kompaktnému dizajnu sa tieto reproduktory dajú ľahko prenášať a dajú sa bezdrôtovo pripojiť k smartfónu alebo iným zariadeniam podporujúcim technológiu Bluetooth. Či už ste doma, na pláži alebo na výlete v kempe, naše reproduktory Bluetooth vám poskytnú hodiny kvalitného zvuku.


 

Najpredávanejšie

Bluetooth reproduktor
–11 %
Bluetooth reproduktor
Skladom (>5 ks)
DS62452990
 (–11 %)
€39,99
multifunkcny bezdrotovy bluetooth reproduktor
–8 %
 (–8 %)
€21,99
2 položiek celkom

Cena

2140
12140
multifunkcny bezdrotovy bluetooth reproduktor
–8 %
€21,99

  Spoznajte multifunkčný bezdrôtový bluetooth reproduktor 9 v 1 a užite si vašu obľúbenú hudbu vo vysokej kvalite. Vďaka mnohým spôsobom pripojenia...

DS10000899
Bluetooth reproduktor
–11 %
Bluetooth reproduktor
Skladom (>5 ks)
€39,99

  Spoznajte multifunkčný bezdrôtový bluetooth reproduktor a užite si vašu obľúbenú hudbu vo vysokej kvalite s atmosferickým LED svetlom. Vďaka mnohým spôsobom...

DS62452990

Okrem našich reproduktorov Bluetooth ponúkame aj multifunkčné bezdrôtové reproduktory Bluetooth 9 v 1. Tieto reproduktory sú navrhnuté tak, aby vám poskytli širokú škálu funkcií a vlastností vrátane FM rádia, budíka, LED displeja a mnohých ďalších. S multifunkčným reproduktorom si môžete vychutnávať hudbu, kontrolovať čas a byť v obraze s najnovšími správami a aktualizáciami počasia, a to všetko v jednom praktickom zariadení.

V našom obchode veríme, že každý by mal mať prístup ku kvalitnému zvuku za prijateľnú cenu. Preto ponúkame široký sortiment reproduktorov a reproduktorov za výhodné ceny. Či už hľadáte jednoduchý reproduktor Bluetooth alebo multifunkčný bezdrôtový reproduktor Bluetooth 9 v 1, máme niečo pre každý rozpočet a potreby.