Šijacie a vyšívacie stroje

PRAKTICKÉ STROJE

Vitajte v našom online obchode, kde ponúkame širokú škálu šijacích a vyšívacích strojov, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám. Či už ste začiatočník, ktorý práve začína, alebo skúsená šička, ktorá hľadá pokročilejší stroj, máme pre vás všetko.

Náš výber šijacích strojov zahŕňa mechanické aj počítačové modely od overených značiek. Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby bolo šitie jednoduché, s funkciami, ako je automatické navliekanie ihly, nastaviteľná dĺžka a šírka stehu a jednoduché ovládanie.


 

Najpredávanejšie

kvalitny mini sijaci stroj
 
€28,99
1 položiek celkom

Cena

2829
12829
kvalitny mini sijaci stroj
€28,99

  Spoznajte tento kvalitný šijací stroj malých rozmerov s ktorým bude oprava vašich vecí hračkou. Nezáleží na tom či potrebujete obšiť záves, prišiť záplatu, nohavice, zašiť...

DS99910251

Ak máte záujem o vyšívanie, ponúkame aj celý rad vyšívacích strojov, ktoré vám umožnia vytvárať zložité vzory na rôznych látkach. Vďaka funkciám, ako sú vstavané vzory, pripojenie USB a automatické odstrihnutie nite, je vyšívanie na týchto strojoch jednoduchšie a dostupnejšie ako kedykoľvek predtým.

Okrem našich strojov ponúkame aj rôzne príslušenstvo a spotrebný materiál, ktorý vám pomôže vyťažiť z vašich projektov šitia a vyšívania maximum. Máme všetko, čo potrebujete, aby ste svoju kreativitu posunuli na vyššiu úroveň - od ihiel a nití až po stabilizátory a rámčeky.