Štúdiové svetlá

OSVETĽOVACIE ZARIADENIE

Ak ste profesionálny fotograf alebo kameraman, viete, aké dôležité je mať správne osvetľovacie zariadenie. Štúdiové svetlá sú základnými nástrojmi na vytváranie vysokokvalitných fotografií a videí a môžu mať zásadný vplyv na dosiahnutie požadovanej estetiky.

V našom eshope ponúkame široký výber štúdiových svetiel, ktoré sú ideálne pre akýkoľvek projekt. Či už ste skúsený profesionál, alebo len začínate, máme nástroje, ktoré potrebujete na správne vykonanie práce.

Jednou z našich najunikátnejších ponúk je naše kruhové fotografické svetlo. Toto inovatívne svetlo je navrhnuté tak, aby vytvorilo krásny, rovnomerný svetelný prstenec okolo objektu, ktorý dodá vašim fotografiám a videám profesionálny a vybrúsený vzhľad.


 

Najpredávanejšie

fotenie produktov set
Praktická sada na fotenie produktov
Skladom (>5 ks)
DS69771117
 
€24,99
kruhove foto svetlo
Jedinečné kruhové foto svetlo
Skladom (>5 ks)
DS38787010
 
€23,99
2 položiek celkom

Cena

2325
12325
kruhove foto svetlo
€23,99

Spoznajte jedinečné kruhové foto svetlo ideálne pri natáčaní videí, fotografovaní, či vytváraní portrétov Selfie. Vďaka vynikajúcemu svetelnému efektu budú vaše fotografie...

DS38787010
fotenie produktov set
€24,99

  Spoznajte praktickú sadu na foteniu produktov, ktorá vám umožní jednoduchým a efektívnym spôsob zachytiť predmety na fotografiách a rýchlo ich predávať online. S touto...

DS69771117

Naše kruhové fotografické svetlo sa ľahko používa a je vybavené rôznymi nastaveniami a funkciami, ktoré vám pomôžu získať dokonalý záber. Vďaka nastaviteľným úrovniam jasu a teplote farieb môžete osvetlenie ľahko prispôsobiť svojim potrebám. Kruhový dizajn svetla navyše zaručuje, že váš objekt je rovnomerne osvetlený zo všetkých uhlov, čím sa eliminujú ostré tiene a vytvára sa prirodzene vyzerajúci efekt.

Okrem nášho kruhového fotografického svetla ponúkame aj celý rad ďalších štúdiových svetiel, ktoré sa hodia na akýkoľvek projekt. Máme všetko, čo potrebujete na vytvorenie úžasných, vysokokvalitných fotografií a videí, od softboxových svetiel až po LED panely.