Merače teploty a vlhkosti

VYSOKOKVALITNÉ MERAČE

Ak hľadáte merače teploty a vlhkosti pre svoju domácnosť alebo pracovisko, ste na správnom mieste. V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment vysokokvalitných meračov určených na presné a spoľahlivé meranie teploty a vlhkosti.

Či už hľadáte jednoduchý a cenovo dostupný prístroj na monitorovanie teploty a vlhkosti vo vašej domácnosti, alebo potrebujete pokročilejší merač na priemyselné alebo vedecké účely, máme pre vás ten správny výrobok. Naše merače sú navrhnuté tak, aby poskytovali presné údaje, takže môžete s istotou monitorovať svoje prostredie a prijímať informované rozhodnutia na základe zozbieraných údajov.


 

Najpredávanejšie

digitálny merač vlhkosti dreva
Špeciálny vlhkomer na drevo
Skladom (>5 ks)
DS26394479
 
€30,99
2 položiek celkom

Cena

2031
12031
digitálny merač vlhkosti dreva
€30,99

   Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne. Pri použití merača vlhkosti na drevo si...

DS26394479
unikátny laserový infračervený teplomer : pyrometer
€20,99

  Objavte senzačný spôsob, ako spoľahlivo odmerať teplotu povrchov rôznych materiálov či pohybujúcich sa predmetov. Pyrometer vám poskytne bezpečné meranie teploty, a to úplne...

DS51209086

Jedným z našich najobľúbenejších výrobkov je špeciálny vlhkomer na drevo. Toto zariadenie je špeciálne navrhnuté na meranie vlhkosti dreva, čo je nevyhnutné na zabezpečenie správneho vysušenia a konzervácie výrobkov z dreva. Či už ste stolár, tesár alebo len niekto, kto chce mať istotu, že jeho výrobky z dreva sú čo najkvalitnejšie, tento vlhkomer je ideálnym nástrojom na túto prácu.

Náš špeciálny vlhkomer na drevo sa ľahko používa a poskytuje presné údaje v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí zasunúť hroty do dreva a počkať, kým sa údaje zobrazia na digitálnom displeji. Pomocou tohto zariadenia môžete zabezpečiť, aby boli vaše výrobky z dreva správne vysušené a uskladnené, čo pomôže predísť deformáciám, praskaniu a iným poškodeniam v priebehu času.