Trezory

SPOĽAHLIVÉ TREZORY

Pokiaľ ide o zabezpečenie vašich cenností, spoľahlivý minitrezor vám môže poskytnúť potrebný pokoj. Či už chcete ochrániť hotovosť, šperky, dôležité dokumenty alebo iné drobné predmety, elektronický trezor je pohodlné a účinné riešenie.

V našom e-shope ponúkame široký výber vysokokvalitných trezorov navrhnutých tak, aby spĺňali potreby domácich aj komerčných zákazníkov. Naše trezory sú skonštruované tak, aby poskytovali maximálnu bezpečnosť a ochranu a zároveň boli užívateľsky prívetivé a ľahko ovládateľné.


 

Najpredávanejšie

trezor sejf
–24 %
 (–24 %)
€34,99
1 položiek celkom

Cena

3435
13435
trezor sejf
–24 %
€34,99

  Uschovávajte vaše cennosti spoľahlivo a bezpečne a zároveň ich majte stále dostupné behom niekoľkých sekúnd. Domáci mini trezor vám poskytne bezpečnosť,...

DS87753309

Naše spoľahlivé minitrezory sa dodávajú v rôznych veľkostiach a štýloch, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám. Od kompaktných trezorov, ktoré sú ideálne pre malé priestory, až po väčšie trezory, ktoré pojmú viacero predmetov, máme možnosti, ktoré vyhovujú akémukoľvek rozpočtu a akejkoľvek požadovanej úrovni zabezpečenia.

Naše elektronické trezory sú navrhnuté s pokročilými uzamykacími mechanizmami, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti krádeži a neoprávnenej manipulácii. Mnohé z našich trezorov sú vybavené digitálnymi klávesnicami, ktoré umožňujú jednoduchý prístup, a náš výber zahŕňa modely s možnosťou použitia jedným aj viacerými užívateľmi.