Moka konvice a french pressy

PRE MILOVNÍKOV KÁVY

Hľadáte dokonalý spôsob prípravy kávy? Nehľadajte ďalej a prezrite si našu kolekciu moka kanvíc a french pressov! Či už dávate prednosť bohatej, silnej chuti kanvice moka alebo jemnej, plnej chuti french pressu, máme všetko, čo potrebujete na prípravu vždy dokonalej šálky kávy.

Naše kanvice sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby poskytovali lahodné, plné espresso, ktoré určite uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov kávy. Vďaka širokému sortimentu veľkostí a štýlov, z ktorých si môžete vybrať, určite nájdete dokonalú kanvicu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.


 

Najpredávanejšie

konvicka mokka
Vynikajúci mokka kávovar – konvička
Skladom (>5 ks)
DS73483366
 
od €14,99
1 položiek celkom

Cena

1415
11415
konvicka mokka
od €14,99

  Vyskúšajte vynikajúci mokka kávovar a vychutnajte si lahodnú mokka kávu ako z kaviarne. Nepotrebujete žiadnu špeciálnu príležitosť, aby ste si mohli urobiť radosť. S touto...

DS73483366

Ak dávate prednosť tradičnejšiemu prístupu k vareniu kávy, naše french pressy sú ideálnou voľbou. Naše french pressy sú vyrobené z najlepších materiálov a navrhnuté tak, aby poskytovali jemnú a bohatú chuť, a predstavujú ideálny spôsob, ako si zakaždým vychutnať dokonalú šálku kávy.

Tak prečo čakať? Prezrite si našu ponuku kanvíc a french pressov ešte dnes a objavte dokonalý spôsob, ako si doma vychutnať svoju obľúbenú kávu. Vďaka rýchlemu dodaniu a výhodným cenám vám uľahčíme obstaranie všetkého, čo potrebujete na prípravu vždy dokonalej šálky kávy.