USB redukcie

PONUKA ADAPTÉROV MICRO USB NA USB-C

Potrebujete spoľahlivú a kvalitnú redukciu USB, ktorá vám pomôže pripojiť zariadenia micro USB k portom USB-C? Nehľadajte nič iné ako našu ponuku adaptérov micro USB na USB-C, ktoré sú k dispozícii v kategórii nášho e-shopu.

Naše redukcie USB sú navrhnuté tak, aby vám zabezpečili bezproblémový a bezproblémový prechod medzi vašimi zariadeniami. S rastúcou popularitou portov USB-C môže byť frustrujúce neustále prepínanie medzi zariadeniami, ktoré používajú rôzne porty. Naše redukcie túto frustráciu odstraňujú a poskytujú jednoduché riešenie pre všetky vaše potreby pripojenia.


 

Najpredávanejšie

jedinecny adapter
Adaptér micro USB na USB-C
Skladom (>5 ks)
DS54869719
 
€4,99
1 položiek celkom

Cena

45
145
jedinecny adapter
€4,99

  Spoznajte tento výkonný adaptér, ktorý spoľahlivo prekonvertuje vstup mikro USB na USB–C. Adaptér micro-USB na USB-C zaručuje všetky funkcie poskytované štandardným...

DS54869719

Naše redukcie USB sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť výrobku. Chápeme, že sa pri každodennom živote spoliehate na svoje zariadenia, a preto vám chceme poskytnúť istotu, že vaša redukcia USB bude vždy fungovať.

Okrem spoľahlivosti sa naše redukcie USB aj neuveriteľne jednoducho používajú. Jednoducho zapojte koniec micro USB do svojho zariadenia a koniec USB-C zapojte do portu. Je to také jednoduché! Naše adaptéry sú navrhnuté tak, aby sa dali zapojiť a používať, takže svoje zariadenie môžete začať používať hneď.