Kávovary a espressá

ŠPIČKOVÉ SPOTREBIČE PRE MILOVNÍKOV KÁVY

Hľadáte dokonalý kávovar alebo espresso kávovar pre svoju domácnosť alebo kanceláriu? Nehľadajte ďalej a prezrite si našu ponuku vysokokvalitných, špičkovo hodnotených spotrebičov!

Náš sortiment kávovarov a espresso kávovarov obsahuje možnosti pre každý rozpočet a chuť, od základných odkvapkávacích kávovarov až po sofistikované espresso kávovary so zabudovanými mlynčekmi a napeňovačmi mlieka. Či už dávate prednosť klasickej šálke kávy alebo dekadentnému latte, máme pre vás ideálny spotrebič.


 

Najpredávanejšie

10058 prenosny kavovar do auta a na cesty
Prenosný kávovar do auta a na cesty
Momentálne nedostupné
DS49573146
 
€41,99
1 položiek celkom

Cena

4142
14142
10058 prenosny kavovar do auta a na cesty
Akcia Tip
€41,99

Prenosný kávovar pre prípravu čerstvej kávy. Na turistike, v aute, vo vlaku, na pikniku či inde. S týmto prenosným kávovarom si lahodnú čerstvú kávu pripravíte doslova všade....

DS49573146

Všetky naše kávovary a kávovary na espresso sú starostlivo vyberané pre ich kvalitu, spoľahlivosť a jednoduché používanie. V ponuke máme len výrobky dôveryhodných značiek, ktoré sa osvedčili pri výrobe kávy a espressa s vynikajúcou chuťou.

Okrem rozsiahleho výberu kávovarov a espresso kávovarov ponúkame aj široký sortiment príslušenstva na kávu a espresso vrátane mlynčekov, filtrov a džbánov na napenenie mlieka. S našou pomocou môžete zakaždým pripraviť dokonalú šálku kávy alebo espressa.

Tak prečo čakať? Prezrite si našu ponuku kávovarov a espresso kávovarov ešte dnes a objavte dokonalý prístroj pre vašu domácnosť alebo kanceláriu! S našimi bezkonkurenčnými cenami, odborným poradenstvom a rýchlou dopravou zdarma nemôžete urobiť chybu.