ŠTVORBALENIE - Excelentná nerezová zarážka na dvere - magnetická

Kód: DB60651711 DB48189440 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
zarazka na dvere magneticka 4x cierna
€30,90 / ks
Skladom (>5 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
 

Vyskúšajte excelentnú nerezovú zarážku na  dvere – magnetickú a už nikdy nemusíte počúvať búchanie dverí z prievanu.

Dverová zarážka spoľahlivo zafixuje dvere, aby zostali otvorené. Cez dvere môžete bez problémov prechádzať, alebo pohodlne vetrať.

Navyše si jednoducho, účinne a elegantne ochránite váš nábytok, či stenu, ktoré sú umiestnené za dverami.

Unikátna zarážka za dvere funguje na princípe magnetizmu. Obe časti, z ktorých jedna je pripevnená na podlahe a druhá na zadnej časti dverí, sa priťahujú k sebe magnetickou silou.

Inštalácia dverovej zarážky je tiež veľmi jednoduchá a má dva varianty.

Prvá možnosť je nalepiť obe časti na určené miesto pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Túto variantu zvládne naozaj každý.

Druhá možnosť je pripevniť obe časti magnetickej zarážky dverí pomocou skrutiek.

Táto jedinečná nerezová zarážka na dvere – magnetická je originálnym, moderným a hlavne praktickým prvkom v každej domácnosti.

Je dodávaná v dvoch farbách – bielej a čiernej. Vďaka svojmu modernému dizajnu a kvalitnému materiálu je vhodná kdekoľvek do interiéru.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCA ZARÁŽKA NA  DVERE – MAGNETICKÁ

Aj vy potrebujete ochrániť váš nábytok a stenu za dverami? Alebo by ste chceli predísť problémom s večne sa zatvárajúcimi a búchajúcimi dverami? Jedinečné riešenie prináša vynikajúca zarážka na dvere – magnetická.

Jednoducho sa inštaluje a vy môžete jej výhody využívať okamžite. Už žiadne prudké búchanie dverí, žiadne narážanie do stien, ani do nábytku. Je to naozaj vynikajúce, praktické a elegantné riešenie.

Vďaka jedinečnej zarážke za dvere dokonca ľahšie docielite vetranie vášho domu, či bytu. Dvere zostanú otvorené a vy sami ich zatvoríte, keď bude potrebné.

 

 zarazka-na-dvere-magneticka

 

OCHRÁŇTE VÁŠ NÁBYTOK

Skriňa za dverami, alebo stena hneď vedľa dverí môžu byť v domácnosti naozaj veľký problém. Kedykoľvek vchádzate do miestnosti, musíte dávať pozor, aby ste kľučkou dverí nezničili skriňu alebo stenu. Pomocou jedinečnej magnetickej zarážky na dvere tento problém v okamihu vyriešite.

Nebude potrebné žiadne neestetické oblepovanie kľučiek. Jednoducho pripevníte za dvere dverovú zarážkuváš nábytok i stena budú dokonalo ochránené. Je to skutočne veľmi jednoduché, praktické a zároveň elegantné.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Unikátna zarážka na dvere je vyrobená z kvalitných nerezových materiálov. Je to ideálny materiál nielen do izieb vo vašom byte, či dome, ale napríklad aj do kúpeľne.

Vďaka svojmu hladkému nerezovému povrchu sa ľahko čistí.

 

ELEGANTNÝ DIZAJN

Vzhľadom na fakt, že sa zarážka na dvere používa kdekoľvek v interiéri, je obrovskou výhodou jej elegantný, moderný a priam luxusný dizajn.

 

 zarazka-na-dvere-magneticka-cierna

 

NA PRINCÍPE MAGNETU

Unikátna zarážka za dvere funguje na princípe magnetizmu. Časť pripevnená o zadnú časť dverí je magneticky priťahovaná k upevnenej časti na podlahe. Takto je zaručené, že sa vám dvere nezatvoria vtedy, keď to budete najmenej potrebovať. Jednoducho zostanú otvorené.

 

RÝCHLA INŠTALÁCIA ZARÁŽKY ZA DVERE

Inštalácia tejto praktickej, spoľahlivej a elegantnej dverovej zarážky samolepiacej je veľmi jednoduchá. Postačí obe časti nalepiť na svoje miesto pomocou pribalenej obojstrannej lepiacej pásky a je to hotové.

Okrúhla časť je určená na upevnenie na podlahudruhá časť zarážky dverí na zadnú spodnú časť dverí. Obe časti je potrebné upevniť tak, aby sa pri otvorení dverí dokázali spojiť vlastným magnetizmom

 

TRVALÁ INŠTALÁCIA DVEROVEJ ZARÁŽKY

Druhý spôsob inštalácie vynikajúcej magnetickej zarážky dverí je pomocou pripevnenia oboch častí dverovej zarážky skrutkami. Je to vhodné najmä v prípadoch, keď viete, že dané dvere nebudete v najbližšej budúcnosti meniť.

 

 zarazka-na-dvere-magneticka-biela

 

DVA ODTIENE

Táto jedinečná magnetická zarážka na dvere je dodávaná v dvoch praktických, príjemných a neutrálnych odtieňoch, v bielej a čiernej. Ideálne si tak môžete zvoliť farbu podľa bledších, či tmavších odtieňov vašich dverí.

Užite si možnosť vchádzania a vychádzania cez bezpečne otvorené dvere ako aj dokonalé vetranie vašej domácnosti.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Sada obsahuje

  • 1 x magnetická zarážka dverí
  • 2 x obojstranná lepiaca páska
  • 4 x skrutky

Farba: biela a čierna

 


Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: