Magická čistiaca rohožka z mikrovlákna čierna Dokonalé očistenie obuvi, ale aj pre psy a mačky

Kód: DS37070407
Akcia Tip
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)
Variant
 

Magická rohožka účinne a jednoducho absorbuje nečistoty, mastnotu, vodu, zachytáva špinu, vlhkosť, chráni vašu podlahu a koberce pred neporiadkom a poškodením.  

Je vyrobená z unikátneho mikrovlákna, ktoré má špeciálne absorbčné vlastnosti násobne väčšie ako klasická rohožka. Po rohožke stačí iba prejsť a v okamihu zachytí vlhkosť, špinu, alergény, prach a iné nečistoty.  

Rohožka je vhodná aj pre psov a mačky, kde im v okamihu vyčistí špinavé labky. Magická rohožka je určená pre použitie v byte, dome, pre hlavné vchody, bočné dvere, kuchyne, vchody do garáží, na terasu, záhradu, pred karavan, skrátka všade kde je znečistenie.  

Rohožku po zašpinení jednoducho vyperiete v práčke a vyvesíte. Opakovaním praním sa rohožka neničí práve naopak - posilňuje sa sací efekt.  


  

Teraz akcia: Tu nájdete výhodné dvojbalenie magickej rohožky ku ktorému získavate  DOPRAVA ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

MAGICKÁ ROHOŽKA - TOP RIEŠENIE NA ZACHYTÁVANIE NEČISTÔT A BLATA  

Kúzelná rohožka je mimoriadne savá a zachytáva nečistoty a blato na svojom unikátnom povrchu, akonáhle na neho vstúpite. Táto neuveriteľná konštrukcia spolu so svojimi vysoko absorbčnými vláknami nasáva vlhkosť rýchlejšie ako bežná rohož. Rohožku môžete použiť aj do kúpeľne. Nemusíte si otierať topánky, stačí len po nej prejsť. Znečistenie, voda, prach, štrk, blato, sneh, dážď, tráva, toto všetko okamžite zlikvidujte táto čarovná rohožka. Vaše podlahy budú čisté a suché.  

 

magická-čistiace-rohožka-z-mikrovlákna-čierna  

   
 • Vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie  
 • Absorbuje veľké množstvo tekutiny  
 • Dobrá čistiaca účinnosť  
 • Nadčasový a štýlový dizajn - špina je vďaka škvrnitému vzoru nepostrehnuteľná  
 • Zabraňuje pošmyknutiu rohože 
 • Ploché hrany pre bezpečnú chôdzu  
 • UV ochrana farieb a dlhá životnosť  
 • Vhodný na akúkoľvek podlahu  
 • Jednoduché čistenie a rýchle schnutie   

 

NENAHRADITEĽNÝ POMOCNÍK V ZIME A V DAŽDIVÝCH DŇOCH  

Určite poznáte mokré kaluže vody na vašej podlahe najmä v zimných mesiacoch či daždivých dňoch, ktoré musíte vytierať stále, zas a znova. Práve vtedy je táto rohožka neuveriteľným pomocníkom na nezaplatenie. Zbavte sa otravného utieranie a užite si vždy čistú podlahu.  

 

ROHOŽKA PRE PSOV A MAČKY  

Zázračná rohožka je jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako vyčistiť mokré a špinavé labky vášho domáceho maznáčika. Rohožka účinne odstraňuje vlhkosť a neporiadok z labiek.  

 

Magická-čistiace-rohožka-čierna  

 

NÍZKA VÝŠKA VLASU  

Nízka výška vlasu rohožky umožňuje umiestnenie pri dverách, kde by rohože s vyšším profilom bránili otvorenie dverí.  

 

JEDNODUCHÉ ČISTENIE ROHOŽKY  

Magická rohožka sa dá jednoducho vyprať v práčke a vyvesiť na šnúru či sušiak. Následne ju môžete používať opakovane, stále dokola. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou dlhej životnosti vašej rohožky.  

 

KVALITA OVERENÁ ZÁKAZNÍKMI 

Tieto špeciálne rohožky boli určené najmä pre 5 hviezdičkové hotely, veľké nákupné zariadenia, ako aj vo veľkých bankách a komerčných budovách. Práve pre ich osvedčenú účinnosť sú vyrábané a distribuované aj pre bežné domáce použitie, kde sa teší nesmiernej popularite.  

   Magická-čistiace-rohožka-z-mikrovlákna  

 

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE 

Špeciálne gumové lemovanie zo spodnej strany drží rohožku na svojom mieste, zabraňuje nebezpečenstvu pošmyknutia a zakopnutia.  

 

PRE MAXIMÁLNU ÚČINNOSŤ  

Pred prvým použitím rohožku namočte v studenej vode a nechajte úplne vyschnúť. Opakované pranie a sušenie zvyšuje sací efekt. Pri praní nepoužívajte aviváže - stačí čistá voda. Sušte prirodzeným spôsobom - vyhnite sa sušeniu na radiátore. Prílišné priame teplo môže poškodiť gumovú časť na zadnej strane.  

 

Rozmer rohožky: 46x62 cm


  

NÁŠ TIP

 

DOKONALÁ OCHRANA NA DVERE PROTI PRIEVANU

 

ochrana proti prievanu - obojstranné tesnenie pod dvere

 

Unikátna ochrana proti prievanu vám poskytne dokonalú izoláciu pred prievanom, únikmi tepla, hmyzom,  hlukom či zápachom. Je to perfektné riešenie, ktoré vám pomôže izolovať váš domov počas ktorejkoľvek sezóny.

 

 

UNIKÁTNE PROTIŠMYKOVÉ PODLOŽKY POD KOBEREC 

protišmykové podložky pod koberec

Rozlúčte sa so šmýkajucími kobercami a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie protišmykové podložky pod koberec. Od teraz sa nemusíte báť, že zakopnete o koberec, alebo že sa na ňom pošmyknete.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková podložka do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková podložka do sprchy a vane. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.

 

 

VYNIKAJÚCI PAMÄŤOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

 

koberec s pamäťovou penou

 

Vyskúšajte tento jedinečný koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ SVIETIACA PÁSKA NA SCHODY

 

protišmyková svietiaca páska na schody

 

Máte klzkú podlahu? Chcete predísť nebezpečnému pádu zo schodov? S tým Vám pomôže táto jedinečná páska proti pošmyknutiu. Dodá vám potrebnú oporu a stabilitu aj na klzkých povrchoch.

 

 

PRAKTICKÉ BRANO NA DVERE

 

brano na dvere

 

Vyskúšajte špeciálne brano na dvere a už nikdy nebudete mať problém s otvorenými dverami. Tie sa vám pomocou tohto jedinečného zatvárača dverí pohodlne zatvoria úplne samé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: