Multifunkčná skladacia nákupná taška na kolieskach

Kód: DS42975626 DS66384506 Zvoľte variant
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
 
 

Vyskúšajte jedinečnú multifunkčnú skladaciu nákupnú tašku na kolieskachuľahčite si svoje nákupy. Z malej tašky si v prípade väčšieho nákupu pohodlne vytvoríte veľkú tašku, prípadne vysunutím koliesok s nožičkami aj nákupný vozík.

Rozkladanie a skladanie skladacej tašky na kolieskach je skutočne veľmi jednoduché, pohodlné a rýchle. Môžete ju teda nosiť na ramene alebo ťahať  na kolieskach.

Svojim dizajnom vás určite očarí. Praktická skladacia taška na kolieskach je veľmi elegantná, pohodlná a zároveň skutočne účelná.

Je ideálna pre bežné nákupy, až 20 litrov objemu prenášaného tovaru.

Táto vynikajúca nákupná taška na kolieskach skladacia je opakovateľne použiteľná, a teda nákupy s ňou sa stávajú ekologickejšie a aj ekonomickejšie. Nemusíte stále kupovať nové tašky. Navyše sa dobre čistí, takže ju dokonalo pripravíte na ďalšie nákupy.

Multifunkčná nákupná taška na kolieskach skladacia je ideálna aj ako pekný a praktický darček.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ SKLADACIA NÁKUPNÁ TAŠKA NA KOLIESKACH

Nikdy neviete, či si na nákup vziať malú alebo veľkú tašku? Áno, niekedy je ťažko dopredu odhadnúť veľkosť svojich budúcich nákupov. Ideálnym riešením je preto táto praktická skladacia nákupná taška na kolieskach.

Táto nákupná taška má v zloženom tvare bežné rozmery nákupnej tašky, a v prípade potreby sa úplne jednoducho rozkladá.

 

 jedinecna-skladacia-taska-na-kolieskach

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE – MALÁ A VEĽKÁ TAŠKA, VOZÍK

Vynikajúca skladacia taška na kolieskach vám ponúka viacero možností využitia vďaka svojej multifunkčnosti pri používaní.

  • možnosť zloženia i rozloženia
  • na rameno i na kolieska

Túto unikátnu skladaciu nákupnú tašku na kolieskach môžete vziať na rameno ako bežnú nákupnú tašku, alebo väčšiu kabelku, ktorá sa hodí ku každému štýlu vášho oblečenia.

V prípade potreby ju jednoducho zipsom rozložíte a získate väčšiu nákupnú tašku, z ktorej si pohodlne vysunutím koliesok vytvoríte nákupný vozík. Budete vždy pripravení aj na väčšie nákupy.

 

KAPACITA AŽ 20 LITROV

Vďaka dômyselnej konštrukcii dokážete veľkú nákupnú tašku na kolieskach skladaciu rozložiť až na kapacitu 20 litrov objemu nákupu. Z tašky vám tak nevypadnú žiadne potraviny, ani žiaden iný tovar, ktorý kúpite.

 

SO ŠPECIÁLNYMI KOLIESKAMI A NOŽIČKAMI

Praktická taška na kolieskach skladacia je vybavená špeciálnymi kolieskami, ktoré bez problémov zvládnu bežný nákup. Načo si namáhať ruky a chrbticu, keď môžete využiť pohodlnú prepravu tašky, z ktorej v priebehu okamihu pomocou koliesok vytvoríte vozík?

Špeciálne kolieska a nožičky sú umiestnené na spodnej časti tašky. Pred vkladaním nákupu ich jednoducho uvoľníte odopnutím poistky na suchý zipsvysuniete ich veľmi ľahko do polohy kolmo k zemi. Vozík je pripravený a vďaka nožičkám aj stabilný.

 

 taska-skladacia-na-kolieskach

 

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Ak budete chcieť vaše nákupné tašky na kolieskach skladacie vyčistiť, nebude to žiaden problém. Nečaká vás žiadna veľká námaha. Jednoducho tašku pretriete vlhkou handričkou alebo špongiou namočenou v teplej mydlovej vode.

 

PRE EKOLOGICKÉ NÁKUPY

Používaním opakovane použiteľných nákupných tašiek, ako je aj táto senzačná skladacia nákupná taška na kolieskach, urobíte vy sami markantný krok k ochrane životného prostredia. Takto zodpovedne k prírode sa dá správať aj pri bežných činnostiach, ako je nakupovanie.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY, ÚČELNÝ DIZAJN

Multifunkčná skladacia taška na kolieskach sa vyznačuje použitím kvalitných polyesterových materiálov vo výrobe, čo zaručuje, že túto tašku budete môcť využívať dlhodobo.

Navyše jej účelný dizajn významne zlepší vaše pohodlie pri nakupovaní.

Vďaka svojmu modernému a účelnému dizajnu je ideálna aj ako vkusný, elegantný a praktický darček.

 

 multifunkcna-nakupna-taska-skladacia

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: polyester
  • počet komôr: 1
  • bežná kapacita: do 20 litrov
  • dominantná farba: oranžová / zelená
  • rozmery rozloženej baliacej časti (výška / šírka / hĺbka): 46 / 26 / 14 cm
  • dĺžka popruhu: 35 cm
  • hmotnosť: ~ 0,5 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: