DVOJBALENIE - Praktická ochranná fólia na steny a nábytok

Kód: DA56338801
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Použite praktickú ochrannú fóliu na steny a nábytok, ktorá ich okamžite ochráni pred vlhkosťou, olejovými parami, či poškriabaním. Unikátna samolepiaca fólia je jednoduchá na aplikáciu a môže sa použiť na akýkoľvek povrch.

Táto kvalitná ochranná fólia na stenu a nábytok vám poskytne spoľahlivú ochranu v kuchyni, obývacej izbe alebo kancelárii. Jej vodu odpudivý povrch znamená, že nebudete musieť strácať čas a úsilie pri čistení. Fóliu stačí jednoducho utrieť a povrch zostane úplne čistý.

S jedinečnou ochrannou fóliou môžete mať konečne pokoj aj v kuchyni. Už sa nemusíte starať o veľké nečistoty za sporákom alebo špliechajúci olej. Ochranná fólia je odolná voči vode, oleju a teplote až do 180°C. Je ideálna na stenu za sporák.

Vynikajúca ochranná fólia je vyrobená z kvalitného PVC plastu, dobre sa s ňou manipuluje a je transparentná. Pri aplikácii na stenu, či nábytok bude splývať s akýmkoľvek interiérom.

Vychutnajte si čistotu bez starostí vo svojej domácnosti vďaka účinnej ochrannej fólii na steny a nábytok.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame očarujúcu zrkadlovú fóliu na stenu.

Pozrite sa na nášu senzačnú zrkadlovú fóliu na okná i na dvere.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

KVALITNÁ OCHRANNÁ FÓLIA NA STENY A NÁBYTOK

Chceli by ste si užívať krásu nových čistých stien a nábytku čo najdlhšie? Chráňte svoje steny a nábytok pred nepriaznivými vplyvmi vlhkosti a olejových pár už teraz.

S praktickou kvalitnou ochrannou fóliou na steny a nábytok už nebudete musieť trpieť žiadne škvrny a nečistoty. Táto fólia vám poskytne dokonalú ochranu pred špliechajúcim olejom počas varenia a zároveň zabráni poškriabaniu vášho nábytku.

účinná ochranná fólia na steny

HLAVNÉ VÝHODY OCHRANNEJ FÓLIE

Ponúkame vám niekoľko dôvodom, prečo je dobré začať využívať túto praktickú ochrannú fóliu na steny a nábytok:

 • ochrana pred nepriaznivými vplyvmi vlhkosti a olejových pár
 • ochrana pred znečistením zo zafŕkania
 • ochrana pred škrabancami
 • jednoducho sa inštaluje
 • praktické rozmery
 • je transparentná
 • je ideálnou pomôckou na stenu za sporákom

 

TRANSPARENTNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Jedinečná ochranná fólia na steny a nábytok má transparentnú povrchovú úpravu, čo vám umožní vychutnať si krásu vašich stien a nábytku, zatiaľ čo ju ľahko udržíte čistú. Fólie stačí len jednoducho utrieť a opäť bude vyzerať ako nová.

 

OCHRÁNI VAŠU STENU ZA SPORÁKOM

Ste unavení z toho, že vaša stena za sporákom je vždy špinavá a poškriabaná?

Unikátna samolepiaca ochranná fólia sa jednoducho aplikuje na akýkoľvek povrch. Je vyrobená z kvalitného PVC plastu, ktorý je odolný voči vode, oleju a teplu až do 180 stupňov. Preto je ideálna pre použitie na stene okolo sporáka, kde je vystavená vysokým teplotám a nečistotám.

skvelá ochranná fólia na steny

ČISTÝ POVRCH BEZ NÁMAHY

S vynikajúcim vodu odpudivým účinkom ochrannej fólie na stenu a nábytok si môžete byť istí, že sa nepríjemné nečistoty v kuchyni nebudú mať šancu na nej usadiť. Vďaka svojmu kvalitnému PVC plastovému materiálu je odolná nielen voči vode, ale aj oleju, či teplu.

Špina sa na fólii neusadí, pretože sa dá jednoducho utrieť handričkou, alebo hubkou.

 

OCHRANA PRED ŠKRABANCAMI

Špeciálna ochranná fólia nie je určená len pre steny, ale aj pre váš nábytok. Už nemusíte mať obavy z poškriabaného povrchu. Práve tento produkt zaisťuje, že váš nábytok zostane v dokonalom stave aj po dlhodobom používaní. Jeho rozmery sú 45 x 70 cm, takže sa dá použiť kdekoľvek, prípadne prispôsobiť podľa potreby. Fólia je navyše transparentná, takže nebude rušiť vzhľad vášho interiéru.

 

PRAKTICKÁ POMÔCKA DO VAŠEJ DOMÁCNOSTI

Jedinečná ochranná fólia na steny a nábytok disponuje praktickými rozmermi 45 x 70 cm, vďaka čomu ju môžete použiť pohodlne a jednoducho kdekoľvek.

 • Transparentná farba umožňuje zachovanie pôvodnej krásy povrchu.
 • Kvalita materiálu fólie robí svoju ochrannú prácu.

Zabudnite na starosti s čistením nečistôt a škvŕn na stenách a nábytku. S touto praktickou ochrannou fóliou sa budete môcť tešiť z bezchybného a chráneného prostredia vo vašej kuchyni i celej domácnosti.

kvalitná ochranná fólia na steny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • 1 x ochranná fólia na stenu a nábytok
 • Rozmery: 45 x 70 cm
 • Materiál: PVC plast
 • Farba: transparentná
 • Odolné voči vode, oleju a teplu (do 180°C)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: