DVOJBALENIE - Spoľahlivá páska na opravu sietí proti hmyzu

Kód: DA12642711
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoľahlivá páska na opravu sietí proti hmyzu je vysoko kvalitná lepiaca sieťová páska, ktorá vám poskytne rýchle a jednoduché riešenie na opravu trhlín na okenných sieťkach a iných moskytiérach.

Kvalitná opravná páska na sieťky má dĺžku 2 metre a je navrhnutá tak, aby poskytovala pevnú oporu roztrhnutým materiálom a zároveň umožňovala dostatočnú cirkuláciu vzduchu.

Špeciálna páska na opravu sieti a moskytiér je vhodná pre všetky typy moskytiér, vrátane pevných, rolovacích a skladacích, a je jednoducho aplikovateľná v rôznych polohách - vertikálne, horizontálne a pod.

Jej priesvitný efekt umožňuje prenikaniu prirodzeného svetla do vnútra a  perfektný výhľad z okna. Zároveň samozrejme zabezpečí váš domov proti nežiaducemu hmyzu, vďaka čomu získate zvýšený komfort do vašom domove.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete ochrannu sieťku proti hmyzu, komárom a muchám na dvere.

Tu nájdete ochrannu sieťku proti hmyzu, komárom a muchám na okná.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ PÁSKA NA OPRAVU SIETÍ PROTI HMYZU

Roztrhla sa vám sieťka proti hmyzu na vašom okne? Je čas sa zbaviť komárov a iného hmyzu vo vašom dome. Pomocou praktickej pásky na opravu sietí proti hmyzu dokážete opraviť sieťky na oknách rýchlo, jednoducho a účinne.

 

 paska-na-opravu-sieti-proti-hmyzu

FUNKČNOSŤ A ÚČINNOSŤ LEPIACEJ PÁSKY

S touto vysoko kvalitnou sieťovou lepiacou páskou budete mať rýchle a jednoduché riešenie na opravu trhlín na okenných sieťkach, či rôznych iných praktických moskytiérach.

Má dĺžku 2 m, pričom si z tejto dĺžky môžete jednoducho a presne odmerať a odstrihnúť potrebné rozmery na opravu.

 

UMOŽNÍ CIRKULÁCIU VZDUCHU

Unikátna páska na opravu sietí proti hmyzu nielenže vyrieši váš problém s roztrhnutou sieťkou, ale vám dopraje aj dostatok čerstvého vzduchu. Je totiž navrhnutá tak, aby súčasne poskytovala pevnú oporu roztrhnutým materiálom a zároveň umožnila dostatočnú cirkuláciu vzduchu.

 

JEDNODUCHÁ OPRAVA SIETÍ PROTI HMYZU

Špeciálnu opravnú pásku na sieť proti hmyzu môžete umiestniť v rôznych polohách - vertikálne, horizontálne a pod. Bez problémov tak získate optimálne výsledky pri oprave siete proti komárom.

 

 paska-na-opravu-sieti-proti-hmyzu-jedinecna

PRIESVITNÝ EFEKT

Veľmi dôležitou vlastnosťou, ktorou disponuje táto kvalitná páska na opravu sieti a moskytiér je jej priesvitný efekt, čiže jej priehľadnosť. Vzhľadom na miesto a spôsob jej použitia je to skutočne veľmi významná vlastnosť tohto produktu.

 

MOŽNOSTI UMIESTNENIA A VHODNOSŤ PRE RÔZNE TYPY MOSKYTIÉR

Táto účinná opravná páska je vhodná pre všetky typy moskytiér, pre pevné, rolovacie alebo skladacie. Odporúčame ju nalepiť na obe strany roztrhnutia pre väčšiu pevnosť a lepšie výsledky.

 

BEZ NEŽIADUCICH KOMÁROV

Spoľahlivá lepiaca páska na opravu sietí proti hmyzu je rýchlym a efektívnym riešením na opravu trhlín v sieťkach a moskytiérach. Umožní vám zabezpečiť váš domov pred nežiaducim hmyzom, aby ste si mohli užiť svoj čas s rodinou a priateľmi bez obáv z komárov.

 

 jedinecna-paska-na-opravu-sieti

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 1 x páska na opravu sietí proti hmyzu
  • dĺžka pásky: 2 m
  • priesvitný efekt: áno

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: