DVOJBALENIE - Univerzálna sada flexibilných krytov na misky

Kód: DA70593211
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Uchovávajte svoje potraviny vždy čerstvé vďaka univerzálnej sade flexibilných silikónových krytov na misky, ktoré sa perfektne prispôsobia rôznym typom riadu. Vaše potraviny zostanú bezpečne chránené od rôznych pachov, či vysychania.

Špeciálne silikónové kryty – napínacie viečka na misky sú ľahké na používanie. Sada obsahuje 6 krytov rôznych veľkostí, takže si stačí len vybrať vhodnú veľkosť na konkrétnu nádobu s potravinou.

Univerzálne silikónové kryty sú opakovane použiteľné a ľahko umývateľné – táto sada je ideálnou náhradou tradičných fólií a vekov. Ušetrite čas, udržiavajte poriadok v kuchyni a pridajte štipku ekológie do svojho každodenného života.

Zjednodušte si každodenné chvíle v kuchyni s našou unikátnou sadou flexibilných krytov na misky, hrnčeky, malé hrnce, či taniere.


 

NÁŠ TIP

Ponúkame celý rad kuchynských pomôcok a nástrojov, ktoré vám uľahčia varenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ SADA FLEXIBILNÝCH KRYTOV NA MISKY

S našou praktickou sadou flexibilných silikónových krytov na misky získate nenahraditeľného pomocníka v kuchyni, ktorý vám uľahčí a zefektívni uchovávanie potravín.

 • dokonale uzatvára nádoby rôznych veľkostí
 • s jednoduchým a bezproblémovým použitím
 • nenahraditeľný v každodenných úlohách v kuchyni
 • už nebudete musieť tráviť čas hľadaním vhodných vekov či fólií - stačí zvoliť ten správny flexibilný kryt a vaše jedlo bude vždy perfektne uzavreté a chránené.
 • 6 dielna sada, ktorá kombinuje jednoduchosť, efektívnosť a šetrnosť k životnému prostrediu

Či už ide o chladničku, skrinku alebo iný priestor, naša sada flexibilných krytov je pripravená na všetky vaše potreby.

 

Dokonalá sada silikónových krytov na misky

 

UCHOVAJTE POTRAVINY VŽDY ČERSTVÉ

S úžasnou sadou flexibilných krytov na misky vám predstavujeme revolučný spôsob, ako uchovávať potraviny vždy svieže a čerstvé. Tieto elastické obaly sú navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálne uchovávanie potravín, ovocia a zeleniny.

Či už ide o chladničku, skrinku alebo iný priestor, kde plánujete uchovať danú potravinu, naša sada flexibilných krytov je určite vhodná na použitie.

 

JEDNODUCHÝ A RÝCHLY SPÔSOB POUŽITIA

S touto jedinečnou univerzálnou súpravou flexibilných vrchnákov získate jednoduchý a rýchly spôsob uzatvárania potravín. Vďaka flexibilnému silikónovému materiálu si môžete byť istí, že každý vrchnák pevne a presne prilieha k okrúhlym alebo štvorcovým nádobám rôznych veľkostí.

Používanie našich krytov je intuitívne a bez námahy, čím ušetríte svoj čas a zjednodušíte si každodenné úlohy v kuchyni. Môžete ho dokonca použiť aj priamo na potravinu – napríklad na rozkrojený melón.

 

UNIVERZÁLNY VRCHNÁK

Ktorýkoľvek kryt zo sady silikonových krytov na misky je ako univerzálny vrchnák, ktorý je vhodný pre rôzne typy riadu:

 • sklenené a plastové nádoby
 • plechovky
 • malé hrnce
 • rôzne tanieriky a poháre
 • misky na ovocie, zeleninu, či jogurt

Jednoducho vyberiete silikónové veko a už nikdy nebudete hľadať, ktorý vrchnák môžete použiť.

 

Sada silikónových krytov na misky

 

OPAKOVANE POUŽITEĽNÉ

Unikátna sada silikónových napínacích viečok nie je len praktická, ale aj ekologická. Práve vďaka opakovane použiteľnému silikónovému materiálu môžete zabudnúť na neustále hromadenie plastových obalov a fólií. Tieto kryty sú ľahko udržiavateľné v čistote a môžete ich používať znova a znova, čím prispievate k ochrane životného prostredia.

 

ĽAHKO UMÝVATEĽNÉ

Sada opakovane použiteľných flexibilných silikónových krytov je nielen šikovná, ale aj ľahko umývateľná. Po každom použití ich stačí jednoducho umyť pod teplou vodou. Takto si udržíte svoje kryty na misky v čistote a pripravené na ďalšie použitie.

 

IDEÁLNA NÁHRADA POTRAVINÁRSKYCH A HLINÍKOVÝCH FÓLIÍ

Zabudnite na nepraktické potravinárske fólie a neekologické hliníkové obaly. Špeciálne silikónové viečka na nádoby sú ideálnou náhradou, ktorá vám poskytuje efektívnejší a udržateľnejší spôsob uchovávania potravín.

S touto sadou získate nielen praktického pomocníka v kuchyni, ale aj príležitosť k ekologickejšiemu riešeniu uskladnenia potravín.

 

Skvelá sada silikónových krytov na misky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • sada flexibilných krytov na misky
 • sada: 6 kusov rôznych veľkostí
 • materiál: silikón
 • farba: rôzna - dodávané podľa skladovej dostupnosti

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: