Kvalitná filtračná kanvica – 2,6 l

Kód: DS74357620
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitná 2,6 l filtračná kanvica je skvelým riešením pre tých, ktorí si chcú vylepšiť kvalitu pitnej vody priamo z vodovodu. S jej pomocou eliminujete nečistoty a získate vodu plnú chuti a minerálov.

Špeciálna filtračná kanvica nie je len praktickým pomocníkom, ale aj spoľahlivým šetričom peňazí a času. Ušetrite si náklady na fľaše vody a čas strávený nákupom.

Manipulácia s touto perfektnou filtračnou kanvicou na vodu je skutočne jednoduchá. Stačí naplniť kanvicu vodou z vodovodu, nechať ju filtrovať a máte čistú vodu s objemom 1,4 l pripravenú na pitie.

S jej účinnou filtráciou dokonalo odstránite čiastočky a teda aj chuť vodného kameňa, chlóru a ďalších nežiaducich látok vo vašej vode. Manuálny indikátor výmeny filtra vám zabezpečí, aby ste vždy pili optimálne čistú vodu.

S posuvným krytom na plniaci uzáver a kompaktnými rozmermi je používanie kanvice ľahké a bezproblémové. Kvalitný filter je samozrejme súčasťou balenia. Vyskúšajte kvalitnú filtračnú kanvicu a užívajte si pitie dokonalo čistej vody.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte multifunkčný kuchynský robot so širokým príslušenstvom a zjednodušte si prípravu jedál.

Pozrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky kuchynských pomôcok.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÁ FILTRAČNÁ KANVICA – 2,6 L

Hľadáte spoľahlivú filtračnú kanvicu, ktorá vám zabezpečí čistú vodu plnú chuti a minerálov? S našou 2,6 litrovou skutočne kvalitnou filtračnou kanvicou máte ideálne riešenie priamo vo vašich rukách. Ušetríte nielen peniaze, ale aj čas, keďže voda z vodovodu sa stáva chutnou a bezpečnou na konzumáciu.

Spoľahnite sa na efektívnu filtráciu, jednoduchú obsluhu a kompaktné rozmery tejto kanvice, ktorá vám prináša výhody čistej vody priamo z vodovodu.

 • s objemom filtračnej kanvice 2,6 litra
 • objem filtrovanej vody 1,4 litra

Praktická filtračná konvicaKVALITA VODY POD KONTROLOU

Voda z vodovodu už nemusí byť voda plná nečistôt. S vynikajúcou 2,6 litrovou filtračnou kanvicou získa vaša voda novú úroveň čistoty a chuti, podobnú vode z fľašových zásob.

Vďaka kvalitnému filtru získate skutočne dobrú vodu v pohodlí vášho domova. Čistotu vašej pitnej vody dostanete behom okamihu pod kontrolu.

 

ÚSPORA PEŇAZÍ A ČASU V JEDNOM

Tento originálny produkt ponúka nielen úchvatné zlepšenie kvality vody, ale aj skutočné šetrenie vašich peňazí a vášho času. S praktickou filtračnou kanvicou nemusíte každý deň chodiť po ťažké fľaše s vodou do obchodu. Stačí naplniť kanvicu vodou z vodovodu a nechať ju, nech sa dokonalo prefiltruje.

Navyše touto jedinečnou investíciou do kvality vašej vody zároveň pomáhate zabezpečovať zdravšie životné prostredie.

 

ÚČINNÁ FILTRÁCIA

Unikátna filtračná kanvica je nenahraditeľným pomocníkom v každej kuchyni. Vymeniteľný filter rýchlo odstráni vodný kameň, chlór a iné nečistoty, aby ste mali vždy čistú vodu pripravenú na pitie. Nemusíte sa viac starať o predchádzajúce prevarenie vody, aby ste získali kvalitnú vodu.

 

Účinná filtračná konvica

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Používanie filtračnej kanvice je skutočne jednoduché. Stačí naliať vodu do hornej časti nádoby a voda sa začne filtrovať. Behom chvíľky získate perfektnú kvalitnú a chutnú vodu s objemom 1,4 litra.

 

POHODLNÉ A BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

S posuvným krytom na plniaci uzáver sa nemusíte obávať rozliatia vody.

Bezpečné používanie zaisťuje aj manuálny indikátor výmeny filtra, ktorý vám poskytne jasný signál, kedy je čas na výmenu filtra.

Táto špeciálna filtračná kanvica je vyrobená z kvalitného materiálu ABS + AS, ktorý je bezpečný pre zdravie.

 • je vyrobená bez BPA

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY PRE JEDNODUCHÚ MANIPULÁCIU

S kompaktnými rozmermi 225 x 160 x 275 mm je táto originálna filtračná kanvica ľahko umiestniteľná v každej kuchyni. Nezaberie veľa miesta, no pritom vám poskytne veľa výhod v podobe čistej vody priamo z vodovodu. Nechajte svoju kuchyňu ožiť s kvalitnou filtračnou kanvicou.

Kvalitná filtračná konvica

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Celkový objem filtračnej kanvice: 2,6 l
 • Objem filtrovanej vody: 1,4 l
 • Indikátor výmeny filtra: manuálny
 • Plniaci uzáver: posuvný
 • Materiál: ABS + AS
 • Bez BPA: áno
 • V súprave: 1 filter
 • Rozmery: 225 x 160 x 275 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: