Kvalitný magnetický papier do tlačiarní na výrobu magnetiek

Kód: DS51120357
€5,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento kvalitný magnetický papier na domácu profesionálnu výrobu magnetiek všetkých tvarov a veľkostí.

Tento špeciálny magnetický papier je vhodný do väčšiny tlačiarní predovšetkým do laserových. Môžete ho používať bez problémov vo vašej domácej ako aj v profesionálnej tlačiarni.

Papier je dostatočne pevný no zároveň komfortne strihateľný. Takže si vytvoríte magnetku akýchkoľvek rozmerov a tvarov. Stačí si len vybrať motív a tlačiť ako obvykle.

Vďaka najkvalitnejším materiálom a patentovanej technológii výroby je dosahovaná najkvalitnejšia možná tlač v závislosti na vašej tlačiarni. Fotky budú ostré, detailné s dokonalými farbami.


 
DOPRAVA ZDARMA
 
Pripravili sme pre vás aj výhodné 5 - balenie magnetického papiera. Ak chcete získať DOPRAVU ZDARMA je tu pre vás tento výhodný balíček v počte 10ks za skvelú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

VYTVORTE SI MAGNETKY V POHODLÍ DOMOVA

Chcete si na chladničku prilepiť magnetku rodiny, spomienky z dovolenky, alebo iné pamätné úspechy? Žiadny problém. S týmito špeciálnymi magnetickými fotopapiermi si magnetku v pohodlí domova vyrobí každý. Stačí vám k tomu obyčajná domáca tlačiareň.

 

 magneticky-papier

NA MAGNETKY VŠETKÝCH TVAROV A ROZMEROV

Magnetický papier je vo veľkosti A4, takže vaše magnetky môžu byť skutočne veľké. Magnetický papier je zároveň dobre strihateľný klasickými nožnicami, takže si pohodlne, rýchlo a jednoducho vytvoríte vlastnú magnetku všetkých tvarov a rozmerov.

 

PRE DOKONALÚ A DETAILNÚ TLAČ

Špeciálne materiály umožňujú dokonalú a detailnú tlač aj na domácej tlačiarni. Vaše magnetky budú vyzerať profesionálne ako z fotoštúdia.

 

KDE VŠADE MAGNETICKÝ PAPIER POUŽIJETE

Tento špeciálny magnetický papier je vhodný pre výrobu magnetiek, popisov skladových regálov, dočasných označení na automobily, vstupné dvere, sú ideálne pre kreatívne detské projekty, ozdobné, fotografické magnety a iné. Sú dostatočne pevné a budú držať na akomkoľvek kovovom povrchu ako klasické bežné magnetky. Materiál je dostatočne pevný a zároveň flexibilný. Všetky tieto vlastnosti robia z tohto papiera prémiový produkt za vynikajúcu cenu.

 

 magneticky papier kvalitny

 

NAJVYŠŠIA KVALITA MATERIÁLOV PRE MAXIMÁLNU KVALITU TLAČE

Tieto špeciálne magnetické papiere sú vyrábané patentovanou technológiou výroby. Spolu s použitím najkvalitnejších materiálov sú zárukou dokonalej a detailnej tlače. Vaše magnety budú vyzerať skutočne profesionálne.

 

DO AKEJKOĽVEK TLAČIARNE

Väčšina magnetických papierov je určená iba pre atramentové tlačiarne. Tento špeciálny papier je vhodný aj do laserových tlačiarní, ktoré sú najbežnejšie používané v domácnosti. Hrúbka papiera je ideálna tak aby vyhovovala každej tlačiarni. Práve preto je tento papier vhodný do skoro všetkých tlačiarní.

 

AKO SA MAGNETICKÉ PAPIERE POUŽÍVAJÚ

Návod na použitie: Vložte magnetický papier do zásobárne papiera vo vašej tlačiarni tak, aby sa obrázok vytlačil na bielu stranu. Ak vám tlačiareň nebude chcieť papier vziať, vložte do zásobníka pod magnetický papier štós obyčajných papierov (aby bol magnetický papier vyššie). Teraz stačí v počítači zvoliť obrázok a vytlačiť. Papier možno nastrihať na ľubovoľné časti.

 

  papier magneticky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť papiera A4 (210 x 297 mm)
  • Hrúbka 0,27 mm
  • Dve vrstvy: matná biela určená pre tlač, druhá magnetická
  • Vďaka magnetickému papieru si možno vyrobiť magnetky na chladničku na Vašej tlačiarni
  • Kvalita vytlačeného obrázku závisí od kvality tlače tlačiarne

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNA NALEPOVACIA TABUĽA NA FIXKY

 

biela tabuľa na fixky - samolepiaca

 

Spoznajte túto jedinečnú nalepovaciu tabuľu na fixky. Je jedinečným doplnkom do každej kancelárie, pracovne, študentskej izby či dielne detskej izby. Môžete na ňu písať odkazy, plánovať, zapisovať, deti môžu po nej kresliť alebo môže slúžiť na označovanie vecí, pohárov a iných.

 

 

STIERACIA MAPA SVETA DELUXE

stieracia mapa sveta deluxe

Ste vášnivým milovníkom cestovania? Radi spomínate na miesta, ktoré ste navštívili? Chcete si naplánovať ďalšie cesty? Práve pre vás je ako stvorená táto jedinečná stieracia mapa deluxe, ktorá vám pomôže sledovať všetky vaše nezabudnuteľné cesty a dobrodružstvá.

 

 

FIXKY NA WHITEBOARD - POPISOVAČ NA BIELE TABULE 

 

fixky na whiteboard - popisovač na biele tabule

 
Spoznajte tieto kvalitné fixky na whiteboard, ktoré sú určené na opakované písanie na bielu tabuľu. Sú ľahko zmazateľné na sucho. 

 

 

ÚCHVATNÁ KRESLIACA TABUĽA - TABLET

kresliaca tabuľa - tablet

Spoznajte túto jedinečnú kresliacu tabuľu - tablet. Je jedinečným doplnkom do každej domácnosti, dielne či kancelárie. Môžete na ňu písať odkazy, poznámky, deti môžu po nej kresliť.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: