Praktická ručná váha na kufor a batožinu

Kód: DS41884569
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte praktickú ručnú váhu na kufor a batožinu a už nikdy nebudete musieť doplácať za nadváhu vašej batožiny. Pred cestou si jednoducho, pohodlne a spoľahlivo zvážite a upravíte batožinu tak, aby mala správnu hmotnosť.

Touto špeciálnou váhou na kufre dokážete zvážiť batožinu a iné predmety až do 40 kg. Použitie je jednoduché vďaka praktickému popruhu, ktorý je súčasťou ručnej váhy.

Váha batožiny do lietadla má kompaktné rozmery a preto ju môžete so sebou vziať kamkoľvek. Nezaberá veľa miesta a je veľmi ľahká.

Unikátna váha na kufor však má aj širšie využitie. Rybári si pohodlne zvážia svoj úlovok, odvážite turistický ruksak vám i vašim deťom, aby nedošlo k neprimeranej záťaži a podobne.

Mať takúto praktickú ručnú váhu na kufre a batožinu poruke je veľká výhoda. Zaručene je to vynikajúci tip na špeciálny darček.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOĽAHLIVÁ RUČNÁ VÁHA NA KUFOR A BATOŽINU

Mať poruke spoľahlivú ručnú váhu na kufor a batožinu je skutočne veľmi praktické. Môžete si spoľahlivo odvážiť batožinu pred cestou v lietadle. Odvážite ruksak vašim deťom, aby ste predchádzali preťaženiu ich chrbtice. Dokonca ako vášniví rybári si budete môcť odvážiť váš úlovok priamo na mieste.

Praktická ručná váha ponúka veľmi veľa možností využitia.

 

 jedinecna-rucna-vaha-na-batozinu

PREDCHÁDZAJTE POPLATKOM ZA NADVÁHU BATOŽINY

Pri cestovaní lietadlom je veľmi dôležité dodržiavať váhové limity svojej batožiny. V prípade, že by ste prekročili povolenú váhu, za každý kilogram navyše by ste museli zaplatiť výrazne vyššiu sumu. Tejto nepríjemnej skúsenosti môžete predchádzať tým, že si vašu batožinu vopred doma zvážite pomocou tejto vynikajúcej váhy na kufre.

 

IDEÁLNA NA CESTOVANIE

Túto špeciálnu váhu batožiny do lietadla si môžete pribaliť aj do kufra, aby ste ju mali k dispozícii počas cesty späť.

  • nezaberá veľa miesta
  • je veľmi ľahká

 

DO 40 KG

Vysoko-presný snímač ručnej váhy na kufre dokáže zvážiť hmotnosť vašej batožiny až do 40 kg. Váženie ľubovoľnej batožiny do 40 kg bude jednoduché, rýchle a veľmi presné.

Nameraný údaj sa zobrazí na prehľadnom displeji.

 

 jedinecna-rucna-vaha-na-kufor-a-batozinu

S PRAKTICKÝM POPRUHOM

Jedinečná váha na kufre a batožinu je vyrobená aj s praktickým popruhom. Vďaka tomuto popruhu budete môcť pohodlne pripevniť batožinu k váhe a zistiť jej hmotnosť.

 

AJ AKO HOBBY VYBAVENIE

Táto špeciálna váha na kufor má však aj iné všestrannejšie využitie. Poslúži vám ako špeciálne vybavenie k rôznym koníčkom. Napríklad ak radi rybárčite, bezproblémovo si môžete odvážiť váš úlovok priamo pri vode.

Pomocou unikátnej ručnej váhy odvážite rôzne predmety menších a stredných rozmerov. Buď predmet zavesíte priamo na popruh váhy, alebo ho vložíte do tašky a tašku s jej obsahom zvážite.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Praktická ručná váha na kufor a batožinu sa používa skutočne veľmi jednoducho.

  • batožinu pripevníte popruhom k ručnej váhe
  • zapnete ručnú váhu tlačidlom ON
  • zdvihnete váhu aj s batožinou tak, aby batožina visela na popruhu váhy
  • na displeji zistíte váhu batožiny

 

 vaha-na-kufor

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • farba: čierna
  • maximálne zaťaženie: 40 kg
  • s popruhom
  • balenie: biela krabička

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: