Praktický rozbočovač pre 4 USB porty

Kód: DS83966096
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Predstavujeme vám praktický vysoko efektívny 4 - portový USB 3.0 rozbočovač, navrhnutý na rozšírenie vašich pripojovacích možností. Je rovnako kompaktný ako výkonný.

S jedinečným štandardom prenosu dát 3.0, dosahujúcim rýchlosť až 5 GB / s, budete môcť presúvať dáta rýchlo a efektívne.

Každý zo 4 portov kvalitného rozbočovača je inteligentne vybavený vlastným vypínačom ON / OFF, čo umožňuje úsporu energie a efektívnu správu pripojených zariadení.

LED indikátory na portoch poskytujú vizuálnu spätnú väzbu o ich aktívnom stave, zatiaľ čo integrovaná prepäťová ochrana zabezpečuje, že vaše cenné zariadenia sú chránené pred neočakávanými výkyvmi napätia.

Tento ohromný, kompaktný a funkčný rozbočovač je kompatibilný so širokou škálou systémov vrátane Windows a Mac OS, čo zabezpečuje spoľahlivú kompatibilitu s vašimi zariadeniami.

Skráťte čakanie pri práci na vašom PC, či notebooku a získajte rýchle a spoľahlivé pripojenie s naším 4 - portovým USB 3.0 rozbočovačom už dnes.


 

 NÁŠ TIP

Tu nájdete ďalšie  USB a PC vychytávky z našej ponuky.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNY ROZBOČOVAČ PRE 4 USB PORTY

Nechajte sa ohromiť inováciou v pripojení vašich USB portov vďaka špeciálnemu rozbočovaču pre 4 USB porty. S týmto kompaktným zázrakom získate viac možností pripojenia na vašom zariadení.

 • rozbočovať pre 4 porty
 • ohromujúca rýchlosť prenosu dát až do 5 GB / s
 • porty s vlastným vypínačom
 • porty s LED indikátormi
 • s prepäťovou ochranou
 • výborná kompatibilita

 fantastický rozbočovač pre 4 USB porty

ROZBOČOVAČ PRE 4 PORTY - ZAHRŇUJE VŠETKO, ČO POTREBUJETE

Zvýšte svoje pripojenia na novú úroveň s týmto originálnym rozbočovačom.

S jeho 4 portami vytvoríte priestor pre ďalšie zariadenia, ktoré potrebujete pripojiť. To je ten správny spôsob, ako si rozšíriť možnosti vášho počítača alebo notebooku.

 

OHROMUJÚCA RÝCHLOSŤ PRENOSU DÁT AŽ DO 5 GB / S

Rýchlosť je kľúčová, a náš špeciálny rozbočovač vám ju prináša plnou mierou. S rýchlosťou prenosu dát až do 5 GB / s budete môcť pohodlne pracovať s väčšími súbormi a rýchlo presúvať dáta medzi vašimi zariadeniami.

 

PORTY S VLASTNÝM VYPÍNAČOM - KONTROLA JE VO VAŠICH RUKÁCH

Vďaka kvalitnému rozbočovaču získate plnú kontrolu nad pripojeniami. Každý port je vybavený vlastným vypínačom ON / OFF, umožňujúc vám pripojiť a odpojiť zariadenia podľa potreby. Ušetríte energiu a zabezpečíte optimálnu efektívnosť pripojených zariadení.

 praktický rozbočovač pre 4 USB porty

 

PORTY S LED INDIKÁTORMI - VIZUÁLNA SPÄTNÁ VÄZBA

Jasné LED indikátory signalizujú aktívne porty, umožňujúc vám jednoducho sledovať, ktoré zariadenia sú pripojené a aktívne. Táto vizuálna spätná väzba zabezpečuje pohodlné používanie rozbočovača a určite sa stane veľmi užitočnou, obľúbenou a praktickou funkciou.

 

S PREPÄŤOVOU OCHRANOU - VAŠE ZARIADENIA SÚ V BEZPEČÍ

Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá. S integrovanou prepäťovou ochranou budú vaše zariadenia chránené pred neočakávanými prepätiami. Tým sa zabezpečí, že vaše hodnotné elektroniky a informácie zostanú vždy v bezpečí.

 

VÝBORNÁ KOMPATIBILITA - SPOĽAHLIVÉ POUŽITIE

So špičkovým rozbočovačom nebudete mať starosti s kompatibilitou. Jeho široká podpora systémov (Windows aj Mac) zabezpečí, že ho jednoducho pripojíte k vášmu PC a začnete využívať jeho výhody.

Originálny špeciálny rozbočovač pre 4 USB porty prináša rýchlosť, kontrolu a bezpečnosť do vašich počítačových pripojení. Získajte tohto praktického pomocníka ešte dnes a otvorte si dvere k novým pripojeniam a efektívnejšej práci.

 klasický rozbočovač pre 4 USB porty

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Systémové požiadavky: Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Mac OS (10.X alebo novší)
 • 4 porty USB 3.0 (kompatibilné s 2.0 a 1.1)
 • LED diódy signalizujúce prácu daného portu
 • Maximálna prenosová rýchlosť 5 GB / s
 • Rozmery: 10,5 cm x 3,5 cm x 2,1 cm
 • Dĺžka kábla: 51,5 cm
 • Napájanie: DC 5 V (napájací adaptér nie je súčasťou balenia)
 • Farba: čierna

SET OBSAHUJE:

 • USB HUB
 • Kábel
 • Originálne balenie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: