Senzačná plnička na klobásy

Kód: DS62353514
€56,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte senzačnú plničku na klobásy a objavte nový spôsob výroby domácich údenín a klobás presne podľa vašich predstáv. Výrobky budú mať vynikajúcu chuť a správnu hustotu naplnenia.

Súprava obsahuje silikónový kryt a 4 rôzne veľké lieviky, 15, 19, 22 a 25 mm dlhé. Unikátny plnič na klobásy vám umožní vyrábať širokú škálu údenín od kabanosov po husté klobásy a salámy.

Špeciálna plnička na klobásy je vyrobená z kvalitných materiálov, rýchla a jednoduchá na používanie a umývanie. Môžete vyrábať vlastné údeniny s rôznymi chuťami a príchuťami v pohodlí vášho domova.

Bezpečnosť a stabilitu pri výrobe zaisťuje kovová úchytka na upevnenie na dosku stola a oceľový piest potiahnutý silikónom. Ten zabraňuje prestupu záťaže mäsa medzi telom a piestom.

Ak hľadáte perfektný darček pre milovníka výroby údenín alebo grilovania, plnička klobás je ideálnou voľbou.

 


 

NÁŠ TIP

Pozrite si praktické kuchynské doplnky ktoré by nemali chýbať v žiadnej kuchyni.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCA PLNIČKA NA KLOBÁSY

Zabudnite na bežné obchodné klobásy plné nezdravých prísad. S našou plničkou na klobásy sa môžete pustiť do vlastnej výroby domácich údenín a klobás.

Výroba domácich klobás, huriek či iných mäsových výrobkov nebola nikdy jednoduchšia a dostupnejšia. Konečne budete môcť jesť všetky mäsové jedlá presne podľa svojej chuti a v omnoho zdravšej verzii.

plnička praktická 

ŠIROKÉ PRÍSLUŠENSTVO

Súprava plničky klobás sa dodáva so širokým príslušenstvom, aby bolo možné vyrábať mäsové výrobky presne podľa vašich potrieb.

Súprava obsahuje silikónový kryt a 4 rôzne veľké lieviky, 15, 19, 22 a 25 mm dlhé, ktoré vám umožnia vyrábať rôzne druhy údenín a klobás od kabanosov po husté klobásy a salámy.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

S pomocou vysoko kvalitnej plničky na klobásy môžete vyrábať údeniny, ktoré budú zdravšie a chuťovo prispôsobené presne vašim požiadavkám. Konzistencia a kvalita mäsa, ktoré použijete pri výrobe svojich mäsových výrobkoch je len na vás.

Perfektná plnička na klobásy je ideálna pre:

  • domácnosti
  • jedálne
  • mäsiarstva
  • gurmánske reštaurácie a podobne

 

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ POUŽITIE

S jej vertikálnou náplňou na párky s piestom so 4 nástavcami je výroba klobás rýchla a jednoduchá.

Jeho jednoduchá štruktúra uľahčuje používanie a umývanie. Stačí ho jednoducho rozobrať a umyť pod tečúcou vodou.

S maximálnou výrobnou kapacitou 2 kg / hod sa vám podarí veľmi rýchlo pripraviť dostatočné množstvo údenín a mäsových výrobkov pre celú rodinu alebo na party s priateľmi.

plnička 

BEZPEČIE A STABILITA

Kovová úchytka vám umožní pohodlné a univerzálne upevnenie plničky klobás na dosku stola, čím sa zabezpečí stabilita a bezpečnosť pri výrobe. Oceľový piest potiahnutý silikónom zabraňuje prestupu záťaže mäsa medzi telom a piestom, čo zaisťuje rovnomerné naplnenie klobás.

 

DOMÁCE VÝROBKY PODĽA VLASTNEJ CHUTI

Unikátnou plničkou na klobásy získate výkonný a spoľahlivý nástroj, ktorý vám umožní vyrábať vlastné údeniny s rôznymi chuťami a príchuťami. Je určite tou najlepšou voľbou pre každého, kto sa zaujíma o výrobu zdravších a chutnejších údenín a klobás v pohodlí domova.

 

PERFEKTNÝ DARČEK

Ak hľadáte originálny darček pre milovníka výroby údenín alebo grilovania, plnička na klobásy môže byť perfektnou voľbou. Vďaka univerzálnosti, pohodliu a bezpečnosti pri výrobe údenín, ocenia tento produkt nielen profesionálni kuchári, ale aj začiatočníci a nadšenci domácej výroby údenín.

Vaši blízki budú určite nadšení z tejto kvalitnej a praktickej plničky klobás, ktorá im uľahčí prípravu ich obľúbených údenín.

princíp plničky 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • plnička na klobásy
  • maximálna kapacita 2 kg / h
  • 4 lieviky: 15, 19, 22, 25 mm dlhé
  • silikónový kryt

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: