Unikátny prenosný plynový sporák

Kód: DS81978384
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte unikátny prenosný plynový sporák, ktorý vám uľahčí prípravu jedál kdekoľvek. Jeho kvalitná konštrukcia z nerezovej ocele zaručuje dlhú životnosť a elegantný dizajn.

S jednoduchým ovládaním vám jedinečný prenosný sporák umožní rýchle a efektívne varenie. Pohodlne si pripravíte jedlo, alebo ohrejete vodu na kávu či čaj doma, na výlete alebo na dovolenke.

Špeciálny kempingový varič je poháňaný plynovou kartušou, ktorá zabezpečí kvalitnú prácu až na 180 minút. Sporák je spoľahlivý, stabilný a bezpečný. Zaistí bezpečné varenie aj v náročných podmienkach.

Vynikajúci sporák disponuje technickými špecifikáciami, ako je výkon 2,2 kW a spotrebou plynu 160 g / h. Piezoelektrické zapaľovanie znamená, že stačí jednoducho otočiť ovládač a sporák sa zapne.

Prenosný plynový sporák je balený v praktickom čiernom kufríku, ktorý ho chráni pred poškodením. S hmotnosťou len 2,08 kg je ľahký a pohodlný na prenášanie, či už ide o táborový výlet, piknik alebo použitie na terase.


 

NÁŠ TIP

Na použitie plynového sporáku je potrebné doplniť plynovú kartušu ktorá Vám zabezpečí dokonalú prípravu pokrmov na chatách aj v prírode.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNY PRENOSNÝ PLYNOVÝ SPORÁK

Chceli by ste mať pohodlie kuchyne kdekoľvek? Vďaka nášmu špeciálnemu prenosnému plynovému sporáku je to teraz možné. Jeho kompaktný dizajn a ľahká hmotnosť umožňujú jednoduché prenášanie, či už ide o táborový výlet, piknik alebo dovolenku.

 • rýchla a jednoduchá príprava chutných jedál
 • stabilná práca sporáka až na 180 minút
 • bezpečné a efektívne varenie aj v náročných podmienkach
 • stabilná konštrukcia
 • piezoelektrické zapaľovanie pre jednoduché a rýchle spustenie

 koláž mont blanc

KVALITNÁ KONŠTRUKCIA A ELEGANTNÝ DIZAJN

Tento unikátny jednohorákový sporák je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, čo jedinečným spôsobom ovplyvňuje jeho dizajn aj životnosť:

 • elegantný dizajn
 • dlhá životnosť

 

RÝCHLE A EFEKTÍVNE VARENIE S PLYNOVÝM SPORÁKOM

Jednoduché ovládanie praktického prenosného plynového sporáka vám umožní rýchlo a efektívne variť. Či už ide o prípravu jedál alebo ohrev vody na kávu alebo čaj, nebudete strácať svoj čas, pretože sporák pracuje veľmi efektívne.

 

STABILNÁ PRÁCA A DLHÁ VÝDRŽ S PLYNOVOU KARTUŠOU

Tento kvalitný mini plynový sporák je poháňaný plynovou kartušou s kapacitou 400 ml alebo 227 g. !!! NÁJDETE TU !!!

Táto jedinečná kombinácia zabezpečuje stabilnú prácu ohrevu až na 180 minút. Vôbec sa nemusíte obávať, že by vám pripravovanie jedál trvalo príliš dlho.

prenosný plynový sporák 

BEZPEČNÉ VARENIE AJ V NÁROČNÝCH PODMIENKACH

Navyše, úžasný plynový sporák je skonštruovaný tak, aby stabilne držal nádobu a zároveň chránil plameň pred vetrom. To zaručuje bezpečnú a pohodlnú prípravu jedál aj v náročných podmienkach.

 

ŠPECIFIKÁ PRENOSNÉHO PLYNOVÉHO SPORÁKA

S technickými špecifikáciami a vďaka jednoduchosti ovládania sporáka sa nemusíte báť zlyhania pri varení v rôznych podmienkach.

S výkonom 2,2 kW a spotrebou plynu 160 g / h vám prenosný sporák ponúka dostatočnú silu a efektivitu pre varenie rôznych jedál.

Piezoelektrické zapaľovanie znamená, že stačí jednoducho otočiť ovládač a sporák sa zapne.

 

KOMPAKTNÝ A PRENOSNÝ - VŽDY PRIPRAVENÝ NA CESTU

Mini plynový sporák je balený v praktickom čiernom kufríku, ktorý ho chráni pred poškodením a umožňuje jednoduché prenášanie. Jeho kompaktné rozmery 35 x 27,5 x 12,5 cm zaisťujú, že si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek potrebujete.

Kufrík, ktorý je určený na prenos sporáka, má rozmer 37 x 10 x 31,5 cm, čo zabezpečuje dostatok miesta pre sporák aj príslušenstvo.

S hmotnosťou len 2,08 kg je sporák ľahký a pohodlný na prenášanie, či už ide o táborový výlet, piknik alebo použitie na terase.

Unikátny prenosný plynový sporák je spoľahlivým a praktickým spoločníkom.

8097-6_turisticky-plynovy-varic-7

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 2,2 kW
 • Druh plynu: BUTÁN
 • Spotreba plynu: 160 g / h
 • Prevádzkový rozsah: 20˚C +/- 5˚C
 • Zapaľovanie: piezoelektrické
 • Zdroj plynu: plynová kartuša
 • Balenie: čierny kufor
 • Rozmer (sporák): 35 x 27,5 x 12,5 cm
 • Rozmer (kufor): 37 x 10 x 31,5 cm
 • Hmotnosť: 2,08 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: