Vynikajúci mini elektrický metličkový mixér

Kód: DS28774529
€39,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte vynikajúci mini elektrický metličkový mixér, s ktorým získate dokonalého pomocníka do vašej kuchyne. Jeho nenahraditeľná pomoc vám uľahčí prípravu krémových polievok, šľahačky a lahodného cesta.

S ergonomicky navrhnutým dizajnom si užijete pohodlnú a bezpečnú manipuláciu pri mixovaní. Navyše unikátny mini metličkový mixér nezaberá príliš veľa miesta vo vašej kuchyni.

S výkonným a pritom tichým 300 W motorom dosiahnete vždy najlepšie výsledky pri šľahaní a mixovaní - žiadne hrudky, žiadne nevyšľahané cesto. S 5 rýchlosťami si môžete prispôsobiť mixovanie presne podľa svojich potrieb.

Tento špeciálny elektrický ručný mixér je perfektným spoločníkom pre vášnivých kuchárov a cukrárov. S 2 stabilnými šľahacími metličkami dosiahnete rýchlo a jednoducho ideálnu konzistenciu cesta.

Pre rýchle miešanie a šľahanie môžete navyše využiť funkciu turbo.

Údržba praktického metličkového mini mixéra je jednoduchá a bez námahy. Príslušenstvo metličkového mixéra môžete pohodlne umývať v umývačke riadu.

Užívajte si pomoc, ktorú vám môže poskytnúť tento perfektný mini elektrický ručný mixér.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si praktické kuchynské doplnky ktoré by nemali chýbať v žiadnej kuchyni.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ METLIČKOVÝ MIXÉR

Hľadáte praktického, spoľahlivého a kvalitného spoločníka do kuchyne? Vynikajúci mini elektrický metličkový mixér je ideálnou voľbou.

Je nenahraditeľný pri príprave krémových polievok a lahodného cesta. S týmto ergonomicky navrhnutým ručným mixérom si užijete pohodlnú a bezpečnú manipuláciu pri mixovaní. Navyše nezaberie veľa miesta.

metlickovy mixer

VÝKONNÝ A TICHÝ CHOD

S výkonným, no zároveň tichým 300 W motorom a funkciou turbo dosiahnete najlepšie výsledky pri šľahaní a mixovaní. Už nikdy nebudete musieť zápasiť s hrudkami či nevyšľahaným cestom.

 

NA MIXOVANIE - ŠĽAHANIE VAJEC, ŠĽAHAČKY, CESTA

Unikátny metličkový mixér je perfektným spoločníkom pre každého vášnivého kuchára, či cukrára. S 2 stabilnými hnetacími hákmi a s výkonom 300 W bude vaše cesto rýchlo a ľahko dosahovať ideálnu konzistenciu.

Či už ide o šľahanie vajec, šľahačky alebo cesta, tento mixér je pripravený na dokonalé vymiesenie, či vyšľahanie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa ním vynikajúco manipuluje.

 

5 RÝCHLOSTÍ PRE DOKONALÉ MIXOVANIE

Mixujte presne podľa vašich požiadaviek. Využite širokú škálu intenzity od najpomalšieho šľahania, až po turbo. S 5 rôznymi rýchlosťami si s vhodne zvolenou rýchlosťou miešania môžete pripraviť cesto, šľahačku, krém a podobne.

 

Vynikajúci mini elektrický metličkový mixér

 

VHODNÉ PRE RÝCHLOMIXOVACOU NÔŽKOU

Tento jedinečný mini metličkový mixér je možné pripevniť k praktickej rýchlomixovacej nôžke z tepelne odolného plastu. Vďaka zacvakávaciemu patentovému systému, ktorým je mixér vybavený, je jeho pripevnenie rýchle a jednoduché.

 

ÚDRŽBA BEZ NÁMAHY

Údržba elektrického ručného mixéru je skutočne jednoduchá. Jeho príslušenstvo je možné pohodlne umývať v každej umývačke riadu, čo vám ušetrí čas a námahu. Takýto spôsob umývania oceníte najmä pri šľahaní rôznych mastných krémov.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s vynikajúcim metličkovým šľahačom je skutočne veľmi jednoduchá.

  • mixér pred použitím zložíte tak, že vsuniete metličky do určených otvorov
  • prístroj zapojíte do elektrickej siete
  • mixér zapnete posunutím páky na požadovanú rýchlosť
  • mixér vypnete posunutím páky do polohy OFF – vypnuté
  • metličky jednoducho vysuniete pomocou samostatného tlačidla
  • umyjete metličky

 

spoľahlivý metličkový mixér

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 5 - rýchlostný mini elektrický ručný mixér
  • Funkcia kuchynského náradia: miešanie, miesenie, šľahanie 
  • Kapacita: 3 l
  • Výkon: 300 W

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: