Nabíjateľný elektrický stroj na pirohy

Kód: DS19187510
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Doprajte si svoje obľúbené pirohy, ktorých príprava bude odteraz jednoduchšia a rýchlejšia. Elektrický stroj na pirohy sa postará o dokonalé spojenie cesta, čím vám ušetrí čas aj námahu. Navyše, budú vyzerať ako z reštaurácie.

Výrobník pirohov má k dispozícii hneď 2 režimy. 6 a 9 sekundový. Vďaka automatickému odpočítavaniu vám to pôjde od ruky. Stačí si už len vybrať náplň, ktorú máte najradšej a pustiť sa do toho. 

Zariadenie je mimoriadne praktické, a to vďaka nabíjateľnej batérii. Môžete si ho vziať kamkoľvek a nemusíte si robiť starosti s prístupom k zdroju elektrickej energie. Určite vás poteší aj veľmi tichá prevádzka.

Používanie stroja na pirohy je jednoduché a zároveň bezpečné. Je vybavený protišmykovým dnom, takže bude pevne stáť a spoľahlivo plniť svoj účel.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete multifunkčný ručný krájač ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni.

Vyskúšajte tiež náš multifunkčný hrniec ktorý vám uľahčí a skráti varenie. Tento hrniec si zamilujete.

Pozrite si ďalšie praktické doplnky do vašej kuchyne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SENZAČNÝ AUTOMATICKÝ VÝROBNÍK PIROHOV

Patria pirohy k vašim obľúbeným jedlám, no proces ich prípravy vás častokrát odradí? Odteraz už bude všetko inak. Elektrický výrobník pirohov zariadi, že budete toto jedlo milovať ešte viac, pretože výrazne ušetrí čas aj námahu pri jeho príprave.

  • Disponuje 2 režimami
  • Je nabíjateľný prostredníctvom USB
  • Počas prevádzky je veľmi tichý
  • Jeho stabilitu zabezpečuje protišmyková úprava
  • Je vyrobený z vysokokvalitného materiálu

 

unikátny nabíjateľný elektrický stroj na pirohy

 

RÝCHLY A PRAKTICKÝ

Spoznajte jedinečný stroj na pirohy. Stačí položiť cesto, pridať obľúbenú náplň a o ostatné sa už postará výrobník sám. Pirohy budú hotové behom pár sekúnd a budú vyzerať neodolateľne.

 

2 REŽIMY

Výrobu pirohov si vďaka tomuto stroju zaručene užijete. Celý proces vám zjednodušia 2 režimy - 6 a 9 sekundový. Po zapnutí režimu sa spustí automatické odpočítavanie a po jeho skončení sa začne výroba. Odpočítavanie môžete využiť na plnenie pirohov.

 

NABÍJATEĽNÁ BATÉRIA

Objavte fantastické výhody automatického stroja na výrobu pirohov. Medzi ne totiž patrí aj vstavaná batéria, ktorá je nabíjateľná, takže nepotrebujete stály prísun elektrickej energie. Môžete si ho zobrať napríklad na chatu alebo na súťaž vo varení pirohov.

 

spoľahlivý nabíjateľný elektrický stroj na pirohy

 

MIMORIADNE TICHÁ PREVÁDZKA

Elektrický stroj na pirohy si nepochybne zaslúži čestné miesto v každej kuchyni. Okrem praktickosti, rýchlosti a jednoduchosti určite oceníte aj veľmi tichú prevádzku. Táto vlastnosť poteší najmä vtedy, keď máte čas na varenie len po práci alebo v nočných hodinách.

 

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Výrobca tohto kuchynského pomocníka myslel naozaj na všetko. Preto je elektrický stroj na pirohy vybavený protišmykovou základňou, ktorá počas používania udrží zariadenie na svojom mieste.

 

KVALITA MATERIÁLU

Spoľahnite sa na najvyššiu kvalitu. Výrobník pirohov sa pýši pevným a odolným materiálom, ktorý zaručuje dlhú životnosť prístroja, a tak sa môžete tešiť z dokonalých pirohov dlhý čas.

 

účinný nabíjateľný elektrický stroj na pirohy

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Hmotnosť: 0,6 kg
  • Materiál: ABS
  • Počet režimov: 2
  • Rozmery: 24 x 13,5 x 10 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: