Praktický dávkovač na saponát – na jar do kuchyne

Kód: DS75105245
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte dávkovač na saponát do kuchyne a oceníte jeho praktickú funkciu. Umývanie riadu bude rýchle, pohodlné a drez vo vašej kuchyni zostane čistý, nebude zbytočne zafŕkaný od saponátu.

Použitie je skutočne jednoduché. Na hubku nanesiete presne toľko saponátu, koľko potrebujete. Stačí hubku položenú na vrchnej časti dávkovača na jar jemne stlačiť a je to.

Vynikajúci dávkovač saponátu na drez je dodávaný s kvalitnou hubkou. Je veľmi praktický, stabilný a s dostatočne veľkou nádržkou na saponát.

Tento jedinečný dávkovač na jar sa hodí do kuchyne každého typu vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu.

Tak pohodlné čistene riadu, aké vám umožní senzačný dávkovač saponátu, si obľúbia aj vaše deti. Stačí vyskúšať.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie dávkovača na saponát za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝBORNÝ DÁVKOVAČ NA SAPONÁT – NA JAR DO KUCHYNE

žiaden neporiadok v okolí drezu. Výborný dávkovač na saponát zabezpečí, že váš saponát nebudete mať rozliaty všade po dreze. Bude spoľahlivo uskladnený v nádržke dávkovača. Navyše je to ideálne miesto, kde vždy, rýchlo a poruke nájdete hubku na riad.

 

 prakticky-davkovac-na-saponat

 

UMOŽŇUJE JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Umývanie riadu s pomocou tejto jedinečnej kuchynskej pomôcky sa stane rýchlou, pohodlnou a bezproblémovou činnosťou. Klasické čistenie riadu sa stane dokonca zábavné aj pre vaše deti. Nenarobia zbytočný neporiadok so saponátom a s hubkou a deti sa budú tešiť z jedinečnej technológie tohto dávkovača na jar.

 

UNIVERZÁLNY DIZAJN

Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu sa hodí do každého typu kuchyne – do staršieho typu, do klasickej kuchyne i do extra modernej kuchyne. Budete zaručene spokojní.

 

POHODLNÉ DÁVKOVANIE

Praktický dávkovač na jar do kuchyne vám zabezpečí pohodlné a šetrné dávkovanie saponátu. Hubka vsiakne potrebné množstvo saponátu kedykoľvek ju položíte na dávkovač a vy môžete potom spoľahlivo ďalej umývať riad.

 

 davkovac-na-saponat-na-jar

 

S HUBKOU NA RIAD

K úžasnému dávkovaču saponátu do kuchyne dostanete aj kvalitnú hubku na riad. Hubku umiestnite na vrchnú časť dávkovača a tak bude stále pripravená k použitiu. Je to naozaj veľmi praktické.

 

DOSTATOČNE VEĽKÁ NÁDRŽKA NA SAPONÁT

Senzačný dávkovač na jar do kuchyne je vyrobený tak, aby sa do nádržky na saponát zmestilo až 600 ml saponátu. Ušetríte tak svoj čas, lebo sa nebudete musieť zdržiavať neustálym dolievaním čistiaceho prostriedku.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA – RÝCHLE ČISTENIE

Dávkovač saponátu na drez je skutočne veľmi praktický. Manipuluje sa s ním veľmi jednoducho.

 • Odkryjete hornú časť dávkovača.
 • Nalejete do nádržky saponát
 • Nasadíte naspäť hornú časť dávkovača
 • Položíte do hornej nádobky hubku
 • Hubku jemne niekoľkokrát stlačíte smerom dolu – hubka vsiakne saponát
 • Môžete začať umývať

 

 unikatny-davkovac-na-jar

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: plast
 • Kapacita: 385 ml
 • Maximálna kapacita: 600 ml
 • Rozmery: 10,5 cm x 14 cm x 9 cm
 • Farba: biela

 

NÁŠ TIP

 

MELAMÍNOVÁ NANO HUBKA – MAGICKÁ ŠPONGIA

melamínová nano hubka - magická špongia

Nano špongia je novou generáciou pomôcok pri upratovaní. Zázračná melamínová hubka nazývaná aj magická hubka či magická špongia  veľmi jednoducho, pohodlne a rýchlo odstráni aj tú najhoršie zažratú nečistotu a vaše veci budú ako nové.

 

 

VYNIKAJÚCE RUKAVICE NA UMÝVANIE RIADU

 

rukavice na umývanie riadu

 

Vyskúšajte praktické rukavice na umývanie riadu a v okamihu bude váš riad ako nový. Umývanie riadu zvládnete rýchlejšie, jednoduchšie a efektívnejšie. Vaše ruky zostanú stále čisté a chránené.

 

 

UNIKÁTNE MYDLO PROTI ZÁPACHU RÚK

 

nerezové mydlo - kovové mydlo proti pachom

 

Unikátne kovové mydlo z nerezovej ocele na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov. Nezáleží na tom, či sa jedná o pachy z varenia, cesnaku, rýb, potu či iných, toto mydlo si hravo poradí s každým pachom.

 

 

ČISTIACI KAMEŇ NA RÝCHLE VYČISTENIE GRILU, ROŠTOV A PRIPÁLENÍN

 

čistiaci kameň na rýchle vyčistenie grilu, roštov a pripálenín

 

Tento špeciálny kameň na čistenie slúži na odstránenie mastnoty, škvŕn, zvyškov pokrmov a nečistôt usadených na grile. Pomôže vám rýchlo a s ľahkosťou vyčistiť aj tú najpripálenejšiu špinu. Oproti klasickým kefám sa nemusíte báť, že kameň nejako poškodí rošt či gril, alebo že sa kúsok drôtiku dostane do jedla.

 

 

ČISTIČ DO MIKROVLNKY

 

čistič do mikrovlnky

 

 

Neviete si rady, ako na zašpinenú a mastnú mikrovlnnú rúru? Predstavujeme vám jednoduchý spôsob, ako na to. Pomocou tohto čističa do mikrovlnnej rúry. Jednoduchá obsluha.  


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: