Praktické rukavice na umývanie riadu

Kód: DS29129511
€8,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte praktické rukavice na umývanie riadu a v okamihu bude váš riad ako nový. Umývanie riadu zvládnete rýchlejšie, jednoduchšie a efektívnejšie. Vaše ruky zostanú stále čisté a chránené.

Na pravej rukavici je pripevnená čistiaca hubka na riad, vďaka čomu dokážete čistiť pohodlne celou plochou dlane, alebo len plochou prsta.

Tieto senzačné rukavice na umývanie riadu vám poslúžia aj pri ďalších čistiacich prácach. Jednoducho, pohodlne a účinné odstránite nečistoty z kuchynskej dosky, zo sporáku, či z obkladu. Uľahčí vám dokonca aj čistenie kúpeľne.

Jedinečné rukavice na riad sú vyrobené z najkvalitnejšieho latexu. Spoľahlivo vás ochránia aj v prípade, ak použijete pri čistení agresívnejšie čistiace prostriedky.

Vynikajúce rukavice na umývanie riadu sú vyrobené v univerzálnej veľkosti a sú určené najmä pre pravákov.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie rukavíc na umývanie riadu alebo 5-balenie rukavíc na umývanie riadu za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCE RUKAVICE NA UMÝVANIE RIADU

Načo si ničiť ruky pri umývaní riadu? Vyskúšajte vynikajúce rukavice na umývanie riadu a vaše ruky sa vám poďakujú.

Rukavice na riad sú veľmi účinnou ochranou vašich rúk aj pri manipulácii s agresívnymi prípravkami. Zároveň, vďaka ich jedinečnému dizajnu získate účinnú pomôcku na umývanie – hubku priamo na rukavici.

 

 rukavice-na-umyvanie-riadu-jedinecne

 

EFEKTÍVNEJŠIE UMÝVANIE RIADU

Čistenie pomocou týchto unikátnych rukavíc na umývanie riadu je omnoho efektívnejšie ako bežné umývanie s bežnou hubkou.

Na rukavici je pripevnená čistiaca hubka na riad. Zvládnete tak čistiť pohodlne celou plochou dlane, alebo len plochou prsta.  Dostanete sa pohodlne a jednoducho aj do ťažko dostupných záhybov na vašom riade.

 

AJ NA KUCHYNSKÉ POVRCHY

Nielen riad je potrebný v kuchyni čistiť. Neraz sa stane, že sa pri varení, alebo pečení zašpiní pracovná doska, či sporák. Vďaka týmto praktickým rukaviciam zvládnete aj takéto čistenie behom okamihu.

Jedinečné ochranné rukavice majú svoje využitie aj v kúpeľni, či pri čistení rôznych obkladov. To, že je hubka upevnená priamo na rukavici, vám umožní vyvinúť väčšiu silu pri čistení zašpineného povrchu. Čistenie bude jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie.

 

VHODNÉ PRI AGRESÍVNYCH ČISTIACICH PROSTRIEDKOCH

Potrebujete vyčistiť skutočne silné škvrny? Ak použijete agresívny čistiaci prostriedok, tieto gumené rukavice sú neodmysliteľnou pomôckou. Ochránia vaše ruky pri manipulácii s čistidlom a zároveň vďaka hubke na pravej rukavici môžete jednoduchšie zašpinené miesto vyčistiť.

 

 rukavice-s-hubkou

 

AJ PRE ĽUDÍ S EKZÉMOM A CITLIVOU POKOŽKOU

Ak aj vy trpíte ekzémom, alebo citlivou pokožkou, ktorá sa ľahko vysušuje, určite oceníte výhody spoľahlivých ochranných rukavíc na umývanie riadu.

Kvalitne ochránia vaše ruky pred podráždením a vysušovaním, ktoré by mohli nastať pri dotyku s čistiacimi prostriedkami. Predchádzajte účinne podráždeniu vašej pokožky použitím rukavíc na umývanie riadu.

 

UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ

Veľkosť týchto jedinečných rukavíc na umývanie riadu je univerzálna. Určite každý ocení možnosť umývať riad pohodlnejšie, jednoduchšie a rýchlejšie.

 

VHODNÉ PRE PRAVÁKOV

Praktické rukavice na umývanie riadu sú vhodné najmä pre pravákov. Dôvodom je, že čistiaca hubka je pripevnená na pravej rukavici. U pravákov býva táto ruka zvyčajne viac využívaná pri takýchto bežných činnostiach ako umývanie riadu. Je teda výhodné mať hubku na pravej rukavici.

 

 jedinecne-rukavice-na-umyvanie-riadu

 

Z ODOLNÝCH MATERIÁLOV

Vynikajúce rukavice na umývanie riadu sú vyrobené z kvalitných materiálov. Vďaka špeciálnemu latexu sa môžete spoľahnúť, že vaše ruky zostanú počas umývania suché a chránené. Na pravej rukavici je pripevnená praktická, kvalitná a účinná čistiaca hubka.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť: univerzálna ( 31 x 13 cm )
  • Materiál: latex + čistiaca hubka
  • Farba: žltá
  • Vhodné pre pravákov

 

NÁŠ TIP

 

MELAMÍNOVÁ NANO HUBKA – MAGICKÁ ŠPONGIA

melamínová nano hubka - magická špongia

Nano špongia je novou generáciou pomôcok pri upratovaní. Zázračná melamínová hubka nazývaná aj magická hubka či magická špongia  veľmi jednoducho, pohodlne a rýchlo odstráni aj tú najhoršie zažratú nečistotu a vaše veci budú ako nové.

 

 

VÝBORNÝ DÁVKOVAČ NA SAPONÁT – NA JAR DO KUCHYNE

 

dávkovač na saponát

 

Vyskúšajte dávkovač na saponát do kuchyne a oceníte jeho praktickú funkciuUmývanie riadu bude rýchle, pohodlné a drez vo vašej kuchyni zostane čistý, nebude zbytočne zafŕkaný od saponátu.

 

 

UNIKÁTNE MYDLO PROTI ZÁPACHU RÚK

 

nerezové mydlo - kovové mydlo proti pachom

 

Unikátne kovové mydlo z nerezovej ocele na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov. Nezáleží na tom, či sa jedná o pachy z varenia, cesnaku, rýb, potu či iných, toto mydlo si hravo poradí s každým pachom.

 

 

ČISTIACI KAMEŇ NA RÝCHLE VYČISTENIE GRILU, ROŠTOV A PRIPÁLENÍN

 

čistiaci kameň na rýchle vyčistenie grilu, roštov a pripálenín

 

Tento špeciálny kameň na čistenie slúži na odstránenie mastnoty, škvŕn, zvyškov pokrmov a nečistôt usadených na grile. Pomôže vám rýchlo a s ľahkosťou vyčistiť aj tú najpripálenejšiu špinu. Oproti klasickým kefám sa nemusíte báť, že kameň nejako poškodí rošt či gril, alebo že sa kúsok drôtiku dostane do jedla.

 

 

ČISTIČ DO MIKROVLNKY

 

čistič do mikrovlnky

 

 

Neviete si rady, ako na zašpinenú a mastnú mikrovlnnú rúru? Predstavujeme vám jednoduchý spôsob, ako na to. Pomocou tohto čističa do mikrovlnnej rúry. Jednoduchá obsluha.  


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: