Praktický pohlcovač vlhkosti vzduchu na tablety

Kód: DS48148271
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Ochráňte svoje zdravie i svoj domov s perfektným pohlcovačom. Tento jedinečný pohlcovač vlhkosti vzduchu znižuje vlhkosť vzduchu, čím zabraňuje vzniku húb, plesní, korózie, rosenia okien a zatuchnutia vašich miestností.

S jeho kompaktnými rozmermi a kapacitou absorbéra až 1000 ml je tento jedinečný pohlcovač ideálnym riešením pre každú miestnosť vo vašom dome.

S náplňou, ktorá vydrží až 45 dní, vám poskytuje efektívnu ochranu pred nepriaznivými účinkami vlhkosti. Navyše, je opakovane použiteľný, čo z neho robí nielen účinný, ale aj ekonomický nástroj pre udržanie optimálnej úrovne vlhkosti vo vašom prostredí.

Vďaka kompaktným rozmerom 19 x 15,5 x 10 cm je unikátny pohlcovač vlhkosti vzduchu ľahko prenosný a preto ho môžete využívať v akejkoľvek miestnosti.

Vyberte si spoľahlivého spoločníka pre čistý, suchý a príjemný domov.

 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte kvalitnú náhradnú náplň do vášho pohlcovača.

Neprehliadnite ďalšie produkty z našej širokej ponuky bytových doplnkov a pomôcok.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚČINNÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI VZDUCHU

Aj vás trápi vlhkosť v dome a s tým súvisiace nepríjemnosti? S perfektným pohlcovačom  môžete vstúpiť do nového obdobia bez obáv o vznik plesní, húb a korózie vo vašom domove.

Tento účinný pohlcovač vlhkosti vzduchu ponúka komplexné riešenie pre miestnosti s nadmernou vlhkosťou, ako sú kúpeľne, kuchyne či iné oblasti náchylné na tvorbu plesní a koróziu.

 • eliminuje vlhkosť vzduchu
 • zbavíte sa fyzických prejavov vlhkosti a nepríjemného zápachu
 • okná a zrkadlá nebudú zarosené
 • vytvára optimálne a zdravé prostredie vo vašom domove

 

Jedinečný pohlcovač vlhkosti vzduchu

 

ZABRAŇUJE VZNIKU HÚB, PLESNÍ, KORÓZIE

Skutočne je to pravda! Vysoko účinný pohlcovač vlhkosti vzduchu je špičkovým absorbérom vlhkosti, ktorý dokonalo zabraňuje vzniku plesní, húb a korózie. Zároveň účinne eliminuje zatuchnutie vo vašom byte, dome, garáži, sklade a v ďalších miestnostiach.

 

ZBAVÍ VÁS ZAROSENÝCH OKIEN

Či už ide o kúpeľňu alebo kuchyňu, zarosené okná a zrkadlá nebudú viac vaším problémom. Perfektný, spoľahlivý a praktický pohlcovač efektívne znižuje vlhkosť vzduchu a tým eliminuje zahmlievanie okien. Vytvára optimálne prostredie vo vašom domove v každom čase.

 

OPAKOVANE POUŽITEĽNÝ

S naším pohlcovačom nebudete len chrániť svoj dom pred nepriaznivými účinkami vlhkosti, ale aj šetriť peniaze. Je opakovane použiteľný – stačí vymeniť tabletu a vyprázdniť nádobu s vodou, ktorá sa nahromadila v nádržke pri sušení.

 

Skvelý pohlcovač vlhkosti vzduchu

 

S NÁPLŇOU AŽ NA 45 DNÍ

K baleniu získane aj 1 tabletu. Táto efektívna náplň – tableta - kartuša vydrží až 45 dní, čím vám zaručuje dlhodobú účinnosť. Pri vyššej vlhkosti je potrebné, pre dosiahnutie lepšieho výsledku, meniť tabletu častejšie: nájdete tu !!!

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY POHLCOVAČA PRE ĽAHKÉ PRENÁŠANIE

Špeciálny pohlcovač vlhkosti vzduchu je nielen účinný, ale aj praktický. Jeho kompaktné rozmery umožňujú ľahké prenášanie, čo z neho robí ideálneho pomocníka pre rôzne priestory vo vašom dome.

 

KAPACITA ABSORBÉRA AŽ 1000 ML

S kapacitou absorbéra až 1000 ml je náš úžasný pohlcovač pripravený účinne riešiť vlhkosť vo väčších aj menších miestnostiach. Jeho technická špecifikácia zaručuje spoľahlivosť a výkon vo všetkých podmienkach.

 

 

Odvlhčovač vzduchu

 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: Plast + vložka z chloridu vápenatého
 • Hmotnosť vložky: 400 g
 • Kapacita absorbéra: 1000 ml
 • Rozmery: 19 x 15,5 x 10 cm
 • Hmotnosť: 582 g
 • Hmotnosť balenia: 683 g

Balenie obsahuje:

 • Pohlcovač vzduchu
 • Náplň/ tableta/ kartuša: 1 x

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: