PÄŤBALENIE - Profesionálny držiak káblov balenie 50ks

Kód: DB60674345
ZADARMOZADARMO
profesionalny drziak kablu 5x
€43,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Tiež nenávidíte povaľujúce a visiace káble? Chceli by ste v nich mať poriadok a systém? Nebaví vás, že vám stále padajú káble na zem? Práve pre Vás sú vhodné tieto držiaky káblov. Sú nalepovacie a môžete ich využívať na akomkoľvek povrchu. Uchytenie je mimoriadne pevné a káble držia dokonale.

Vďaka svojmu univerzálnemu prevedeniu ich využijete kdekoľvek. Navyše sú nenápadné, vkusné a mimoriadne funkčné, šetria miesto a ľahko sa používajú. Najkvalitnejšie materiály a precízna výroba sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

Tieto držiaky na káble Vám pomôžu upraviť vaše miesto precízne a dokonale. Majte v kábloch poriadok. Tieto úchyty Vám s tým pomôžu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY DRŽIAK NA KÁBLE

Malý úhľadný držiak kábla vám pomôže s káblami okolo vášho stola, televízora, predlžovacej šnúry, registračných skriniek, počítača alebo mobilného telefónu. Káble sa Vám od teraz nebudú váľať kade tade a vaše prostredie bude oveľa krajšie, čistejšie a bezpečnejšie.

 

 drziak-kablov

VÝHODNÉ BALENIE

Táto sada obsahuje výhodné balenie držiakov na káble za výhodnú cenu. Máte istotu že sa Vám to oplatí. S touto výhodnou sadov budete mať dostatok káblových úchytov pre vašu domácnosť.

VYUŽIJETE ICH KDEKOĽVEK

Vďaka svojmu univerzálnemu využitiu majú tieto držiaky mimoriadne široké využitie. Využijete ich v kancelárií, aute, domácnosti, pracovne a inde.

 

PRE DOKONALÝ PORIADOK

Tieto silikónové držiaky káblov vám behom okamihu pomôžu uchytiť káble na určenom mieste. Mimoriadne dobre držia a dajú sa použiť skoro na každom materiáli. Usporiadané káble vyzerajú luxusne a precízne. Majte vo veciach poriadok.
profesionalny-drziak-kablov

 

NA AKÉKOĽVEK KÁBLE

Držiak káblov je možné použiť na rôzne druhy káblov, ako sú dátové káble, televízne káble, káble HDMI, káble USB, káble Ethernet, sieťové káble, káble slúchadiel atď. Dajú sa uchytiť a je možné ich prilepiť na rôzny povrch, napríklad na stôl, stenu, kov, sklo, podlahu.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Svoju samolepiacu sponu na kábel jednoducho odlepíte a nalepíte kdekoľvek. Pred nalepením, prosím, venujte chvíľu očisteniu a odmasteniu povrchu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe silikónových držiakov káblov boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

 unikatny-drziak-kablov

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: silikón
  • obsah: 10 kusov
  • veľkosť: 23x23x10 mm
  • farba: čierna
  • zadná strana produktu sa dá nalepiť ľahko na akýkoľvek povrch

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: