DVOJBALENIE - Spoľahlivá detská poistka na skrinky (20ks)

Kód: DA69386068
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Balenie obsahuje 20 poistiek na skrinky

Použite spoľahlivú detskú poistku na skrinky a zvýšte bezpečnosť vašich malých detí vo svojej domácnosti. Praktické bezpečnostné detské poistky na skrinky sú skutočne nevyhnutnosťou pre každého, kto má malé deti

Odteraz sa nemusíte báť, že si dieťa otvorí skrinky, či zásuvky a vezme si uložené lieky, sáčky, či napríklad kuchynské nože. Aj keď deti starostlivo strážite, zásuvku by bez zabezpečenia otvorili behom okamihu.

Tieto praktické detské poistky na skrinky sú univerzálne s flexibilným konektorom, vďaka čomu ich jednoducho, rýchlo a pohodlne pripevníte k akémukoľvek povrchu, či tvaru skrinky.

V prípade potreby môžete samozrejme skrinku ľahko otvoriť – jednoducho odopnete zapínanie.

Tvar a vzhľad poistiek na zásuvky je tiež veľmi estetický.

Chráňte svoje deti pred nebezpečnými predmetmi pomocou spoľahlivej detskej poistky na skrinky.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ DETSKÁ POISTKA NA SKRINKY PRE BEZPEČNÝ DOMOV

Vždy, keď ide o vašu rodinu, na prvom mieste je určite bezpečie. Hlavne v domácnosti, kde sú malé deti, by malo byť všetko perfektne zabezpečené, aby sa deťom nič nestalo. Predstavujeme vám jednu z ideálnych pomôcok pre bezpečný domov, a to je praktická detská poistka na skrinky.

Ochráni vaše malé deti tak, že sa nedostanú k obsahu vašich skriniek a zásuviek, či tam budú uložené lieky, sáčky, kuchynské nože, ťažké predmety a podobne.

  • Do každej domácnosti s malými deťmi
  • Pri návštevách u starých rodičov
  • Pri rodinných a kamarátskych návštevách s malými deťmi

 

 detska-poistka

 

OCHRANA SKRINIEK AJ ZÁSUVIEK

Jedinečné detské poistky na nábytok sa dajú jednoducho, rýchlo a spoľahlivo použiť na zabezpečenie vašich skriniek i zásuviek. Budete ich môcť využiť v celej domácnosti. Ľahko sa pripevní na skrinky a zásuvky bez ohľadu na tvar skriniek či sú s oblými, či s ostrými hranami.

 

FLEXIBILNÝ KONEKTOR

Vynikajúca detská poistka na skrinky je spoľahlivá ochrana skriniek a zásuviek proti otvoreniu malými deťmi. Má flexibilný konektor, ktorý umožňuje nalepiť ochranu kdekoľvek. Prispôsobí sa akémukoľvek tvaru vášho nábytku.

 

UNIVERZÁLNE NA AKÝKOĽVEK POVRCH

Tieto dokonalé detské poistky  na skrinky a zásuvky nalepíte jednoducho kamkoľvek pomocou obojstrannej pásky. Zámok pevne drží na akomkoľvek povrchu. Nezáleží na tom, aký povrch má váš nábytok. Na tieto poistky na nábytok sa budete môcť spoľahnúť.

 

 spolahliva-detska-poistka-na-skrinky

 

PRÍJEMNÝ ESTETICKÝ VZHĽAD POISTKY NA NÁBYTOK

Praktické bezpečnostné poistky na skrinky a nábytok sú nielen spoľahlivé a bezpečné, ale disponujú aj príjemným estetickým vzhľadom. Biela farba môže fungovať ako elegantný kontrastný prvok voči okoliu, alebo naopak bude v jednote s farbou vašich stien, alebo s iným prvkom v izbe.

 

RÝCHLA MONTÁŽ

Montáž detskej poistky na skrinky je veľmi rýchla. Jednoducho nalepíte jednu časť poistky na pevnú časť skrinky a druhú časť poistky na zásuvku, alebo na dvere skrinky. Vďaka obojstrannej páske bude takýto detský zámok na zásuvky a skrinky bezpečne držať.

Rýchlu montáž oceníte aj vtedy, ak potrebujete poistky na nábytok použiť len príležitostne, napríklad v prípade, že návštevníci s malými deťmi sú už skoro za dverami.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Vďaka kvalitným materiálom, stabilnej montáže a dôvtipnému systému zapnutia a rozopnutia unikátnej detskej poistky na skrinky je jej použitie skutočne veľmi jednoduché.

 detska-poistka-na-skrinky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: ABS + poťahová páska
  • Rozmery: 20 cm x 5 cm x 0,8 cm
  • Farba: biela
  • Plastové obaly

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: