Výkonná elektrická striekacia pištoľ na steny

Kód: DS39424582
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Pomocou elektrickej striekacej pištole na steny a stropy budete maľovať ako profesionál. Vynikajúci efekt docielite bez veľkej námahy a bez zbytočného neporiadku.

Jedinečná striekacia pištoľ na farbu je perfektná aj na vonkajšie nátery napríklad plotu, lavičiek, hojdačiek a iného zariadenia.

Maliarska pištoľ s kompresorom je ideálna na natieranie veľkých a aj ťažko dostupným plôch. Vďaka jednoduchej manipulácii s pištoľou to zvládnete za neuveriteľne krátky čas. Je veľmi výkonná.

Praktická striekacia pištoľ na steny je navyše šetrná pri použití farby. Šetrí tým nielen farbu, ale aj vaše peniaze. Budete spokojní.

Elektrická striekacia pištoľ je vyrobená z ultra ľahkého a trvanlivého materiálu, takže vám tento úžasný pomocník vydrží a poslúži veľa rokov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFESIONÁLNE MAĽOVANIE ELEKTRICKOU STRIEKACIOU PIŠTOĽOU

Chceli by ste aj vy vynoviť vaše bývanie? Vymaľovať rôzne prvky v interiéri či exteriéri? Vďaka striekacej pištoli na steny Paint Zoom budete maľovať ako profesionál. Môžete zabudnúť na valčeky a štetce. Striekacia pištoľ maľuje jednoducho, rýchlo a čisto.

 

 striekacia-pistol-na-steny

NIE JE POTREBNÉ OBKLADANIE NÁBYTKU

K jedinečnému maľovaniu pomocou striekacej pištole na steny nie je potrebná predchádzajúce príprava  vo forme prikrývania nábytku plachtami. Akúkoľvek stenu namaľujete bez toho, aby ste po sebe zanechali neporiadok.

 

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

Pomocou senzačnej elektrickej striekacej pištole na farbu dokonalo premaľujete aj iné prvky vo vašom dome, či byte. Záleží to len na vás. Poľahky natriete nový plot, podlahu, rovné steny, obloženie, stropy, betón, tehlu, drevo a iné výrobky z dreva.

 

ŠETRÍTE FARBU I PENIAZE

Jedinečná elektrická striekacia pištoľ s kompresorom je ideálna na natieranie veľkých ako aj ťažko dostupným plôch. Napriek tomu šetrí pri použití farbu a tým aj vaše peniaze.

 

 jedinecna-striekacia-pistol-na-steny

V INTERIÉRI I EXTERIÉRI

Maliarska striekacia pištoľ na steny vám umožní jednoduché, rýchle a čisté maľovanie v interiéri i v exteriéri. Docielite nový, čistý a moderný dizajn, ako od profesionálneho maliara. Budete maximálne spokojní.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s elektronickou striekacou pištoľovou je veľmi jednoduchá. Stačí len stlačiť spúšť a maľovať. Rozprašovač urobí v okamihu všetku náročnú prácu za vás.

V priebehu okamihu zvládnete to, čo predtým trvalo hodiny a hodiny.

 

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A ÚŽASNÝ VÝKON

Rozprašovač Paint Zoom  - elektrická striekacia pištoľ je vyrobená z ultra ľahkého a trvanlivého materiálu, ktorý vám vydrží a bude slúžiť  roky.

Vnútri prenosného adaptéra striekacej pištole je motor s výkonom 650 wattov, ktorý dodá energiu potrebnú aj na najväčšie plochy. Rozdeľte etapy svojej práce na niekoľko 15 – 20 minútových intervalov, aby ste nepoškodili motor.

 

 elektricka-striekacia-pistol-na-steny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napätie: 230 V-240 V; 50 Hz
  • Výkon: 650 W
  • Striekací výkon: 105 W
  • Objem nádoby: 800 ml
  • Dĺžka elektrickej hadice: 1,5 m
  • Otáčky motora: 32 000 otáčok/min
  • Hmotnosť: 2,2 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: