Terapeutické hrejivé náplasti

Kód: DS81011971
€1,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Hrejivé náplasti vďaka unikátnemu zloženiu poskytujú dokonalú úľavu a terapeutický účinok. Suché teplo preniká hĺbkovo, pomáha zmierňovať bolesť, prekrviť poškodenú oblasť a regenerovať.

Suché teplo je ideálne pre celú radu problémov. Či už sa jedná o bolesť kĺbov, svalov, stuhnutosť a iné sú tieto náplasti tým pravým.

Hrejivá náplasť je terapeutická pomôcka, ktorá poskytuje 8h tepla pre predlženú úľavu od bolesti. Patentovaný dizajn zabezpečí okamžité zahrievanie a rovnomerné rozloženie tepla.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné mesačné balenie terapeutických hrejivých náplastí ku ktorému získate DOPRAVU ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE HREJIVÉ NÁPLASTI

Trápi Vás bolesť chrbta, krčnej chrbtice, kolien, bedier, stuhnutie či bolesť svalov? Prinášame riešenie – kvalitné hrejivé náplasti.

Jednoduchá a rýchla pomoc pri bolestiach kĺbov a svalov, pri svalovej horúčke, stuhnutosti a natiahnutí svalov, pri bolestiach chrbta a menštruačných bolestiach. Vďaka pôsobeniu suchého tepla prináša uvoľnenie a hlbokú úľavu postihnutým miestam.

 

 hrejive-naplasti

NA RÔZNE ČASTI TELA

Či už chcete uľaviť vaším bolestivým ramenám, kolenám, chrbtu, máte stuhnuté svaly, bolesti krčenej chrbtice sú tieto náplasti určené práve pre vás. Vďaka unikátnemu zloženou poskytujú blahodarné suché teplo, ktoré preniká hĺbkovo do postihnutej oblasti. Pomáha prekrvovať a regenerovať.

Aktívne látky majú pozitívny vplyv na fungovanie vášho organizmu, sú prospešné proti bolesti a na zmiernenie a zároveň predchádzanie rôznych ochorení.

 

PRE MAXIMÁLNU ÚČINNOSŤ

Vďaka špeciálnemu zloženiu aktívnych látok, tieto hrejivé náplasti poskytujú maximálny hrejivý účinok ktorý sa dlhodobo uvoľňuje po dobu až 8 hodín. Okamžite začnú pôsobiť, aby zvýšili krvný obeh, uvoľnili napnuté svaly a zmobilizovali stuhnuté kĺby.

 

 terapeuticke-hrejive-naplasti

 

NA ZMIERNENIE BOLESTI CHRBTA

80% ľudí zažije bolesť chrbta a krčnej chrbtice. Zlý spánok, nálada, energia a ťažkosti so sústredením sú len niektoré zo spôsobov, ako nás bolesť chrbta ovplyvňuje. Práve tieto náplasti sú pomôckou, ktorá je primárne určená na odstránenie bolesti a zmiernenie ťažkostí.

 

KDE VŠADE ICH MÔŽETE POUŽÍVAŤ

Náplasti môžete použiť kdekoľvek na chrbát, bedrá, kolená a všade tam kde potrebujete. Či už sa jedná o bolesť kĺbov,  a iné problémy vyskúšať môžete práve tieto náplasti.

 

AKO SA NÁPLASTI POUŽÍVAJÚ

Obal náplasti otvorte tesne pred použitím. Vyberte hrejivú náplasť z obalu. Zadnú časť náplasti odstráňte. Ľahkým tlakom prilepte náplasť v požadovanom mieste na tele (na spodnú bielizeň). Maximálna doba použitia 8 hodín. Hrejivá náplasť sa začne ohrievať niekoľko minút po otvorení. Nepoužívajte viac ako jednu hrejivú náplasť denne na rovnakú časť tela. Hrejivá náplasť je určená na vonkajšie použitie.

 

unikatne-hrejive-naplasti 

ZLOŽENIE:

Železný prášok, voda, chlorid sodný, aktívne uhlie, kremelina kalcinovaná v tavenine uhličitanu sodného.

  • Veľkosť: 13 x 9,5 cm
  • Max. teplota: 62 ° C
  • Hrejivý účinok cca 8 hodín

 


*Upozornenie

Vyvarujte sa kontaktu s ústami, očami a ušami. Nepoužívajte priamo na modriny, opuchy a zápaly. Nepoužívajte počas spánku. Netlačte na náplasť. Aplikácia u chorých alebo telesne postihnutých osôb by mala byť vykonávaná iba pod dohľadom.

V zriedkavých prípadoch (u menej ako 1 zo 100 000) môže z dôvodu tepla spôsobiť začervenanie pokožky, pľuzgiere alebo príznaky popálenia. Ak sa vám zdá teplo príliš horúce alebo ak pociťujete bolesť, okamžite náplasti prestaňte používať. Neseďte na náplasti. Nestrihajte alebo inak nepoškodzujte zadnú časť náplasti.

Iba na vonkajšie použitie. Udržujte mimo dosahu detí. Hrejivá náplasť nesmie byť použitá priamo na pokožku. Ak sa necítite dobre, vyhľadajte lekársku pomoc. 


 

NÁŠ TIP

 ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ

 

ortopedický vankúš medzi kolená

Bolia vás nohy aj v noci? Vyskúšajte špeciálny ortopedický vankúš.

 

KOREKTOR PRE SPRÁVNE DRŽANIE TELA

ortopedický korektor pre správne držanie tela

S problémami bolesti chrbta vám môže pomôcť korektor pre správne držanie tela.

 

DETOXIKAČNÉ NÁPLASTI

detoxikačné náplasti

Pri opuchoch nôh môže pomôcť aj detoxikácia pomocou týchto detoxikačných náplastí.

 

MULTIFUNKČNÝ MASÁŽNÝ PRÍSTROJ

multifunkčný masážny prístroj

Na bolesť kĺbov odporúčame multifunkčný masážny prístroj.

 

MASÁŽNE MAGNETICKÉ VLOŽKY

masážne magnetické vložky do topánok

 

Pri bolesti nôh a opuchoch vám môžu pomôcť aj tieto špeciálne masážne magnetické vložky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: