Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Kód: DS13381345
Akcia Tip
€25,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Unikátny zvlhčovač vzduchu je určený na kvalitné zvlhčenie vzduchu, pre navodenie príjemnej klímy a pre celkovú kvalitu vzduchu. Vďaka špeciálnej technológii toto malé ale výkonné zariadenie navodí dokonalú klímu.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá vodu na extrémne malé mikročastice, bez toho aby ich zahrieval. 

Tento zvlhčovač sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, chodieb a iných priestorov. Môžete ho použiť všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto zvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

  • Vytvára ideálnu vlhkosť u vás doma
  • Pomáha v prevencii proti suchému vzduchu a respiračným ťažkostiam
  • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
  • Vytvára príjemnú klímu a čistí vzduch

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ

Spoľahlivý, kvalitný a štýlový zvlhčovač je vhodný do každej domácnosti na zvlhčenie vzduchu. Zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. 

 

 ultrazvukovy-zvlhcovac

 

VHODNÝ DO AKÝCHKOĽVEK MIESTNOSTÍ

Tento jedinečný aromadifuzér je vhodný do obytných priestorov, detských izieb, rokovacích miestností, masážnych salónov, wellness centier a pod. 

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnemu designu difuzér rýchlo a efektívne zvlhčí akúkoľvek miestnosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Zvlhčovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo.

 

 zvlhcovac-vzduchu-ultrazvukovy

 

PREČO ZVLHČOVAČ VZDUCHU?

Nadmerná suchosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobom suchom vzduchu najmä v zimných mesiacoch môže dochádzať k respiračným ťažkostiam, vyšší výskyt alergií a celkovej psychickej a fyzickej nepohode. Tento zvlhčovač vám pomôže navodiť ideálnu klímu vo vašej domácnosti.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstve použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti.

                              

AKO SA ZVLHČOVAČ POUŽÍVA

Obsluha zvlhčovača je veľmi jednoduchá. Do zásobníka nalejete vodu, najlepšie destilovanú. Zapojte do sieťe. Tlačidlom ho zapnite. Prístroj začne okamžite vytvárať vodnú hmlu. Elegantný interiérový doplnok.

ultrazvukovy-zvlhcovac-vzduchu 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vysoká kvalita
  • Veľa pary
  • Napájanie: USB kábel (súčasť balenia)
  • Kapacita hrnčeka: 250ml
  • Intuitívne ovládanie
  • Ľahko sa čistí

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: