Vákuové vrece 60x90 cm - balenie 5 kusov

Kód: DE72887111
Akcia Tip
€18,99 / ks
Nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Unikátne vákuové vrecia vám ušetria až 75% vášho úložného priestoru, dokonale ochránia vaše veci pred plesňami, prachom, hmyzom, vlhkosťou a zápachom.  

Jedinečný systém zapínania poskytuje presné a rýchle zapnutie každého vreca a zabraňuje akémukoľvek úniku vzduchu. Vďaka najkvalitnejším materiálom sú tieto vákuové vrecia opakovateľne použiteľné v rovnakej kvalite, ako prvýkrát.   

Kvalitné vákuové vrecia sú určené pre bezpečné uloženie vašich vecí s dôrazom na úsporu úložného priestoru. Oblečenie si po vybratí z vákuových vriec zachová všetky svoje pôvodné vlastnosti.  

Do vákuových vriec hravo uložíte tiež vankúše, periny, deky, knihy, časopisy a akékoľvek veci, ktoré potrebujete chrániť pred vlhkosťou, prachom, špinou, hmyzom a inými nečistotami. 


 

DOPRAVA ZADARMO   

Tu nájdete výhodné balenie 10 ks vákuových vriec ku ktorému získate dopravu zadarmo.

Tu nájdete ďalšie druhy vákuových vriec.

Odporúčame tiež sáčok na pranie bielizne, ktorý ochráni vašu bielizeň pred potrhaním, roztiahnutím a iným poškodením.

Vyskúšajte aj organizér na topánky, ktorý vám ušetrí až 50% miesta vo Vašej skrini alebo botníku.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRE DOKONALÝ PORIADOK A OCHRANU OBLEČENIA  

Vákuové vrecia vám pomôžu veľmi prehľadne uskladniť množstvo oblečenia, uterákov, odevov, vankúšov, alebo kníh, časopisov a iných vecí. Dokonale ochránia vaše veci pred vlhkom, plesňami, hmyzom, špinou , prachom a iným znečistením.  

 vakuove-vrece-na-oblecenie

 UŠETRÍTE AŽ 75% ODKLADACIEHO MIESTA  

Tiež zápasíte s nedostatkom úložného miesta? Tieto skvelé vaky fungujú na princípe odsatia prebytočného vzduchu. Ten častokrát tvorí až 75%objemu úložného priestoru. Vďaka tomu, že dokážete ušetriť prebytočné miesto, dovolí Vám do rovnakej skrine či police uložiť niekoľkonásobné množstvo oblečenia.  

 

TRVALÉ A OPAKOVANÉ POUŽITIE  

Vďaka modernej tesniacej technike sáčky spoľahlivo udržujú vzduch trvale a opakovane. Vďaka dvojitému tesneniu a špeciálnemu ventilu trvale udržiavajú podtlak. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti aj pri opakovanom používaní.

 

IDEÁLNA POMÔCKA PRI SŤAHOVANÍ ALEBO CESTOVANÍ  

Pri cestovaní či sťahovaní sa stáva z vákuových vriec neoceniteľný pomocník, ktorý vám ušetrí množstvo miesta a času. Pri sťahovaní sa vaše veci nezašpinia  a nezaprášia. Pri cestovaní vám vojde do kufra oveľa viac vecí. Už sa viac nemusíte vracať pre ďalšie kufre, pretože všetko sa vám vojde do jedného.  

 

vrece unikátny  

ODLOŽTE SI SEZÓNNE OBLEČENIE  

Po každej sezóne Vám zostáva v šatníku množstvo oblečenia, ktoré zaberá cenný priestor? Vyriešia to práve tieto kvalitné sfukovacie vreca. Veľkou výhodou je, že vaše veci nenapáchnu. Vyberiete ich presne také, aké ich do vakov vložíte. Nemusíte ich prať a môžete ich rovno používať.  

 

AKO SA VAKY POUŽÍVAJÚ  

Vákuové vrecia sa používajú úplne jednoducho a zvládne to naozaj každý. Najprv do vákuového vreca vložte veci, ktoré chcete uskladniť a potom ho uzavrite pomocou pribalenej spony. Následne už len stačí klasickým vysávačom vysať vzduch cez určený ventil.  


vrece  

 

NÁVOD NA ÚDRŽBU

Aby nedošlo k poškodeniu vreca, neskladujte ostré predmety. Vaky by tiež nemali byť skladované na ostrých predmetoch.  


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: