Veselá pokladnička - hladný pes

Kód: DS92919536
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Naučte svoje deti šetriť peniaze veselým a zaujímavým spôsobom. S touto pokladničkou to bude hračka. Je to skvelá motivácia k šetreniu a zároveň sa pri tom zabavíte.

Pokladnička simuluje kŕmenie psa. Mincu položíte do misky a on ju “zožerie”. Celý proces však prebieha veľmi zábavným štýlom, pretože pes hýbe všetkými časťami tela a vydáva aj zvuky.

Zabudnite na klasické prasiatka, ktoré musíte po naplnení rozbiť. Táto pokladnička má totiž praktický otvor, cez ktorý pohodlne vyberiete všetky mince a môžete ju používať znova, až kým sa opäť nenaplní. 

Získajte zaujímavú dekoráciu, ktorá zaručene vzbudí pozornosť aj u vašich hostí. Okrem praktickej funkcie tak bude plniť aj úlohu štýlového a obdivuhodného doplnku vášho interiéru


 

NÁŠ TIP

Vyberte si z našej širokej ponuky vychytávok do domu, do bytu do auta

Detailné informácie

Podrobný popis

 

NEOBYČAJNÁ POKLADNIČKA V PODOBE HLADNÉHO PSA

Chcete naučiť svoje deti hospodáriť s peniazmi a predstava rozbitého prasiatka vás akosi neláka? Máme pre vás praktickejšie a zábavnejšie riešenie. Táto pokladnička sa postará nielen o vaše úspory, ale aj o vzrušujúci zážitok.

 • Má edukačné schopnosti, dieťa sa učí šetriť peniaze
 • Pes má pohyblivé časti a vydáva zvuk, vďaka čomu vyzerá autenticky
 • Pokladničku nie je potrebné rozbíjať, mince sa dajú vybrať cez otvor
 • Je vhodná už od 3 rokov
 • Plní aj dekoračnú funkciu

 

Detská pokladnička

AKO FUNGUJE

Spoznajte tajomstvo zábavného šetrenia peňazí. Stačí položiť mincu do misky, čím vytvoríte tlak na senzor. Ten následne spustí reakciu psa, ktorý ju začne žrať. Miska sa potom mierne nakloní a minca skĺzne cez otvor do vnútra pokladničky

 

AKO ŽIVÝ

Hladný pes, ktorý tvorí najdôležitejšiu časť pokladničky, určite zaujme aj vďaka dokonale premyslenému systému. Hýbe očami, jazykom, ušami, hlavou, labkami a chvostom. Okrem toho vydáva aj zvuk, čo ho robí ešte zaujímavejším a zábavnejším.

 

ZÁKLADY FINANČNEJ GRAMOTNOSTI

Pokladnička s hladným psom predstavuje moderný a atraktívny spôsob, ako naučiť dieťa narábať s peniazmi. Objaví ich hodnotu a môže pochopiť, ako to celé vlastne funguje. Z našetrených peňazí si nakoniec môže kúpiť vysnívanú hračku a začne sa tešiť na ďalšie zbieranie mincí.

 

Roztomilá pokladnička - hladný pes

 

ČÍM SKÔR, TÝM LEPŠIE

Jedinečná pokladnička v podobe hladného psa je vhodná pre deti od 3 rokov, takže môžu spoznávať peniaze už od útleho veku. Doprajte im úspešný štart do sveta dospelákov.

 

OPAKOVANE POUŽITEĽNÁ

Medzi výnimočné vlastnosti tejto pokladničky patrí aj špeciálny otvor, ktorý umožňuje vyberanie úspor bez jej poškodenia. Odpadnú vám tak starosti s kupovaním novej pokladničky, ako to býva v prípade klasického prasiatka.

 

NIELEN PRAKTICKÁ, ALE AJ ŠTÝLOVÁ

Chýba vášmu interiéru zaujímavá dekorácia? S touto pokladničkou získate praktickú a zároveň estetickú súčasť dizajnu vašej domácnosti. Skvele sa hodí do detskej izby, no určite vynikne aj v obývačke či spálni. 

 

Veselá pokladnička - hladný pes

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vek: 3+
 • Certifikáty: CE, EN 71
 • Rozmery (dĺžka, šírka, výška): 15 x 8 x 17 cm
 • Hmotnosť: 270 g
 • Spínač ON/OFF: áno
 • Napájanie: 2 x AA batérie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: