Sprchová batéria na okamžitý ohrev vody

Kód: DS43031216
€60,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte unikátnu sprchovú batériu na okamžitý ohrev vody, pomocou ktorej okamžite získate teplú vodu všade tam, kde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody.

Inštalácia tejto jedinečnej batérie s ohrevom vody je veľmi jednoduchá. Disponuje praktickou funkciou regulácie teploty vody. Teplota sa bude ohrevom zvyšovať po nastavení páčky do zóny teplej vody a to v priebehu 5 – 10 sekúnd.

Aktuálna teplota vody sa vám zobrazí na kvalitnom LCD displeji, ktorý je súčasťou batérie.

Špeciálnu, modernú a veľmi praktickú batériu na okamžitý ohrev vody budete môcť využívať na chate, v garáži, v záhradnom domčeku, v pivnici a podobne. Jej využitie je tu ideálne. Ušetrí výrazne vaše peniaze za vodu a elektrinu a samozrejme ušetrí aj váš čas.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame bezdotykový dávkovač mydla za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPRCHOVÁ PRIETOKOVÁ BATÉRIA NA OKAMŽITÝ OHREV VODY

Rozmýšľate nad úsporou vo vašej domácnosti? Alebo zvažujete naopak modernizáciu umývadiel na chalupe? V oboch prípadoch vám vynikajúco pomôže kvalitná prietoková batéria na okamžitý ohrev vody. Postará sa o to, aby ste mali teplú vodu kedykoľvek budete potrebovať a bez vysokých nákladov.

 

 bateria-na-ohrev-vody

BEZ NUTNOSTI ÚSTREDNÉHO OHREVU

Nie je skutočne potrebné, aby ste mali v budove ústredný ohrev vody a aj napriek tomu môžete mať príjemne teplú vodu vždy, keď budete potrebovať.

Stačí, aby ste použili batériu na okamžitý ohrev vody. Takto jednoducho vyriešite problém všade tam, kde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Využitie, ktoré ponúka táto jedinečná batéria s ohrevom vody, je skutočne dosť široké. Pohodlne ju nainštalujte do chalupy, kde ju oceníte napríklad pri umývaní riadu. Takisto je praktické inštalovať ju do záhradného domčeka, pivnice, garáže alebo dielne, aby ste si mohli umyť špinavé ruky po práci teplou vodou.

Navyše dokáže ohriať neobmedzené množstvo vody.

 

TEPLÁ VODA ZA MENEJ AKO 10 SEKÚND

Na ohrev teplej vody pomocou tejto unikátnej, praktickej a kvalitnej elektrickej batérii na okamžitý ohrev vody stačí skutočne len 10 sekúnd. Je to ideálne aj pri pobytoch na chate, pretože už viac nebudete musieť čakať, kým sa voda nahreje pomocou ústredného kúrenia.

 

 jedinecna-sprchova-bateria-na-ohrev-vody

PRAKTICKÝ LED DISPLEJ S UKAZOVATEĽOM TEPLOTY

Prietoková batéria s ohrevom vody disponuje špeciálnym a veľmi praktickým LED displejom. Na displeji sa vám zobrazí aktuálna teplota vody.

 

UŠETRÍ ČAS, ENERGIU AJ VODU

Vynikajúca sprchová batéria na okamžitý ohrev vody je zariadenie, ktoré vám pomôže ušetriť vodu, energiu, ale aj váš čas. Ako? Jednoducho nebudete plytvať vodou, pretože už nebudete musieť odpúšťať studenú vodu a čakať na teplú. Tá vám bude k dispozícii už za pár sekúnd.

Jediné, čo potrebujete k nainštalovaniu tejto batérie je len štandardné vodovodné potrubie a elektrickú zásuvku.

 • batériu jednoducho nainštalujete
 • batériu následne zapojíte do siete
 • teplá voda bude v okamihu k dispozícii

 

S REGULÁCIOU TEPLOTY VODY OD VLAŽNEJ AŽ PO HORÚCU

Prietok vody sa reguluje tiež veľmi pohodlne, otočením ovládacej páčky ohrievača. Teplota teplej vody je tým vyššia, čím nižší je jej prietok.

Teplota sa bude ohrevom postupne zvyšovať až dosiahne konštantnú hodnotu, a to všetko už za 5 - 10 sekúnd po nastavení páčky do zóny teplej vody.

Doprajte si komfort a nainštalujte si praktickú batériu na ohrev vody.

 

 sprchova-bateria-na-okamzity-ohrev-vody

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
 • Výkon: 3000 W
 • Napájanie: 220-240V
 • Dĺžka napájacieho kábla: 140 cm, Sprchová hadica 120 cm
 • Vodotesnosť: IPX4
 • Výška: 30 cm
 • Šírka: 16 cm
 • Dĺžka ramena: 23 cm
 • Priemer výstupu: 3 cm
 • Zadné pripojenie k vodovod

 

NÁŠ TIP

 

VÝBORNÁ ÚSPORNÁ SPRCHOVÁ HLAVICA S TURBÍNOU A FILTROM

 

úsporná sprchová hlavica na nízky tlak vody

 

Vyskúšajte túto kvalitnú úspornú sprchovú hlavicudoprajte si príjemné sprchovanie bez zbytočného plytvania vody. Je ideálna pre domácnosti s problémom nízkeho tlaku vody, keďže slabý prúd vody pri jej použití stačí.

 

 

KVALITNÁ PRIETOKOVÁ BATÉRIA NA OKAMŽITÝ OHREV VODY

 

elektrická batéria na okamžitý ohrev vody

 

Spoznajte unikátnu elektrickú batériu na okamžitý ohrev vody, pomocou ktorej okamžite získate teplú vodu všade tamkde nie je k dispozícii centrálny ohrev vody.

 

  

ŠPECIÁLNY FILTER NA VODU NA BATÉRIU

 

filter na vodu na batériu

 

Vyskúšajte kvalitný filter na vodu na batériu a okamžite si budete môcť vychutnávať chuť čistej, zdravej a kvalitnej vody priamo vo vašej domácnosti.

 

 

KVALITNÝ ZÁVES DO SPRCHY

 

záves do sprchy s 3d efektom

 

Vyskúšajte praktický záves do sprchy s 3D efektom, ktorý vyrieši vaše problémy s mokrou kúpeľňou po sprchovaní. Záves je veľmi estetický, praktický a skutočne odolný.

  

 

UNIKÁTNE PEELINGOVÉ RUKAVICE

 

čistiace peelingové rukavice

 

Čistiace peelingové rukavice sú jedinečný prírodný spôsob  na odstránenie odumretej pokožky, prekrvenie a dokonalé vyčistenie pórov. S týmito rukavicami bude vaša pokožka jemnejšia, zdravšia a krajšia.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: