Efektívny lapač žmolkov a vlasov do práčky

Kód: DS70547152
€7,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte mimoriadne účinné riešenie zatúlaných vlákien a vlasov na vašej bielizni. Tento lapač žmolkov do práčky vás zbaví všetkých neželaných nečistôt a udrží vaše oblečenie aj práčku čisté.

Lapač žmolkov a vlasov do práčky je navrhnutý a vyvinutý pre bezpečné odstránenie nečistôt, pričom je ohľaduplný a šetrný k vašej bielizni. Je vyrobený z netoxického materiálu, takže ho môžete používať s akýmikoľvek druhmi bielizne. 

Vyskúšajte lapač žmolkov a objavte jeho jednoduché používanie. Stačí ho vložiť do práčky spolu s vaším oblečením a o ostatné sa už postará on sám. Medzi jeho výhody patrí aj to, že ho môžete používať opakovane.

S údržbou lapača žmolkov si taktiež nemusíte robiť žiadne starosti. Zachytené vlákna či vlasy jednoducho vyberiete z nylonovej sieťky a necháte ho vyschnúť. Takto bude pripravený na ďalšie použitie.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 3 - balenie lapača žmolkov a vlasov do práčky.

Pozrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky kvalitných výrobkov pre domácnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ LAPAČ ŽMOLKOV A VLASOV DO PRÁČKY

Už vás unavuje neustále ručné čistenie vašej bielizne od žmolkov a vlasov? Nehovoriac o práčke, ktorá môže kvôli nahromadeným vláknam výrazne znížiť svoj výkon, nebodaj úplne vypovedať službu. 

Lapač žmolkov a vlasov do práčky vyrieši oba problémy súčasne, a to jednoducho a rýchlo.

  • Odstraňuje vlasy, vlákna a iné nečistoty počas prania
  • Udržiava oblečenie a práčku v čistote
  • Jednoducho sa používa a udržiava
  • Je vhodný na opakované použitie
  • Môžete ho používať aj pri vysokých teplotách
  • Pri jeho výrobe bol použitý kvalitný materiál, ktorý je šetrný k bielizni aj k práčke

Efektívny lapač žmolkov a vlasov do práčkyTAJOMSTVO LAPAČA ŽMOLKOV

Získajte unikátny lapač žmolkov a vlasov do práčky, ktorý funguje vďaka špeciálnym guličkám umiestneným na jeho vrchu. Tie sa starajú o efektívne zbieranie nečistôt a zároveň bránia ich úniku von.


JEHO ÚLOHOU JE CHRÁNIŤ

Uľahčite si údržbu svojej práčky a zaistite jej dlhšiu životnosť. Uvoľnené vlákna a iné nečistoty sú totiž jedným z faktorov, ktoré môžu spôsobiť jej poruchu. Za používanie lapača žmolkov a vlasov sa vám teda určite poďakuje nielen vaša bielizeň, ale aj práčka.

 

STÁLE K DISPOZÍCII

Objavte jedinečného pomocníka pri každodennom praní bielizne. Lapač žmolkov môžete používať opakovane, takže sa môžete tešiť na čisté oblečenie po každom praníOriginálny lapač žmolkov a vlasov do práčkyJEDNODUCHÉ POUŽITIE

Tento praktický lapač žmolkov a vlasov sa používa veľmi jednoducho. Stačí ho vložiť do práčky spolu s bielizňou. Po skončení pracieho cyklu z neho odstránite nahromadené nečistoty a necháte vyschnúť. 

 

VYSOKÉ TEPLOTY MU NEPREKÁŽAJÚ

Či už zvolíte prací cyklus s 30 stupňovou vodou, alebo potrebujete prať pri vyššej teplote, lapač žmolkov stopercentne splní svoj účel. Nemusíte mať obavy o jeho kvalitu, vždy si zachová svoj pôvodný stav

 

KVALITA MATERIÁLU

Pri výrobe lapača žmolkov bol použitý kvalitný materiál, ktorý neuvoľňuje žiadne chemické látky. Výrobca kládol dôraz aj na jeho spracovanie, vďaka čomu je šetrný nielen k vašej bielizni, ale aj k samotnej práčke


Unikátny lapač žmolkov a vlasov do práčky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: nylon, PVC
  • Rozmery: 17,5 x 9,2 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: