Praktický odstraňovač zvieracích chlpov do práčky - 2ks

Kód: DS13955254
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte praktický odstraňovač zvieracích chlpov do práčkyzbavte sa zvieracích chlpov z vášho oblečenia. Samozrejme aj vaša práčka bude bez zvyškov zvieracích chlpov. Ešte nikdy to nebolo jednoduchšie.

Unikátny lapač zvieracích chlpov do práčky stačí jednoducho hodiť do práčky spolu s vaším oblečením a za pár minút budete mať nielen čisté oblečenie, ale aj vaša práčka zostane čistá.

Tento praktický lapač chlpov je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, ktorý je odolný voči opotrebeniu aj po mnohých použitiach. Môžete ho používať pri akejkoľvek teplote prania a dokonca aj v sušičke.

Navyše, tento špeciálny odstraňovač zvieracích chlpov do práčky nie je určený len pre práčku. Môže sa používať aj na ťažko dostupných miestach, napríklad v aute alebo v kabelke a dokonalo vás zbaví drobných nečistôt v týchto miestach.

Toto praktické balenie obsahuje 2 kusy originálneho lapača chlpov - labka v mix farbe.

Vyskúšajte nový spôsob na odstránenie zvieracích chlpov a nechajte labku vykonať túto nepríjemnú prácu za vás.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie odstraňovačov zvieracích chlpov do práčky za akciovú cenu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI ODSTRAŇOVAČ ZVIERACÍCH CHLPOV DO PRÁČKY

Máte oblečenie zašpinené od mačacích, alebo psích chlpov? Stačí ho jednoducho hodiť do práčky spolu s vynikajúcim odstraňovačom zvieracích chlpov do práčky a o pár minút bude čisté nielen vaše oblečenie, ale aj vaša práčka.

Už žiadne znečistené práčky od chlpov. Žiadne prácne vyberanie chlpov z práčky. Unikátny lapač chlpov do práčky to zvládne za vás.

 

 unikatny-odstranovac-zvieracich-chplov

VYSOKEJ KVALITY MATERIÁL PRE DLHOTRVAJÚCE POUŽITIE

Praktický odstraňovač zvieracích chlpov do práčky - labky je vyrobený zo silikónu najvyššej kvality, ktorý sa nepoškodí ani odstreďovaním. Zachytí zvieracie chlpy a iné drobné nečistoty z práčky a oblečenia. Skutočne dobré výsledky dosiahnete aj pri dlhodobom používaní.  Je vhodný až na niekoľko stoviek praní.

Po použití stačí tento lapač chlpov jednoducho opláchnuť vo vode a môžete ho znova použiť.

 

VHODNÉ PRI AKEJKOĽVEK TEPLOTE PRANIA

S odstraňovačom zvieracích chlpov do práčky si môžete zvoliť prací program, aký potrebujete. Je absolútne vhodný pre pranie pri akejkoľvek teplote.

Okrem prania môžete využívať lapač chlpov aj v sušičke.

 

ODSTRAŇUJTE CHLPY AJ NA ŤAŽKO DOSTUPNÝCH MIESTACH

Tento lapač zvieracích chlpov do práčky nie je určený len pre práčku.

Praktický lapač - labky je skvelým riešením aj pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť chlpov na ťažko dostupných miestach, napríklad v aute alebo iných zákutiach.

 

 odstranovac-zvieracich-chplov

 

SKVELÝM RIEŠENÍM PRE UDRŽANIE PORIADKU V KABELKE

Pre ženy, ktoré chcú mať v kabelke poriadok, sú tieto špeciálne odstraňovače chlpov skvelým riešením. Stačí ich vložiť do tašky, resp. kabelky, po pár dňoch ich vybrať, opláchnuť, vysušiť a môžete ich dať späť do tašky. Vaša kabelka tak bude vždy čistá.

 

BEZPEČNÉ POUŽITIE A ZACHOVANIE VÔNE BIELIZNE

Tento jedinečný odstraňovač zvieracích chlpov do práčky je na dotyk lepkavý, takže akýkoľvek prach naň dokonale priľne. Vaše oblečenie sa však nezašpiní, neovplyvní sa dokonca ani vôňa vašej bielizne. Jeho použitie je teda maximálne bezpečné.

 

2 KUSY V MIX FARBE

Priemer labky – lapača zvieracích chlpov do práčky je približne 8,5 cm. Toto praktické balenie obsahuje 2 kusy produktu v mix farbe.

Vyskúšajte nové možnosti odstraňovanie zvieracích chlpov a nechajte našu labku urobiť túto nepríjemnú prácu za vás.

 

 odstranovac-zvieracich-chplov-do-pracky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • odstraňovač zvieracích chlpov z práčky: 2 ks
  • farba: mix 2 ks
  • priemer: ~ 8,5 cm
  • materiál: silikón

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: